Strefa dziecka, Strefa Rodzica, Wycieczki rodzinne

Kansas City – miasteczko westernowskie w Rudniku

kansas city

Kansas City to miasteczko westernowskie. Możecie się tam poczuć jak na Dzikim Zachodzie. Dla fanów czeka również świetny pokaz braci Daltonów!

Mieliśmy okazję jechać pod Grudziądz, a dokładniej do Rudnika, gdzie mieści się miasteczko Kansas City. Znajdziemy tam mini zoo, jura park a także westernowe miasteczko.W zoo możemy karmić ozdobne ryby, po zakupieniu karmy dla nich. Frajda dla dzieci za 1 zł 🙂 Świnki wietnamskie, struś, wielbłąd czy osioł przykują na pewno uwagę nie tylko dzieci.

W dalszej części jura park kilkanaście ( w tym 3-4 sztuki ruchome) dinozaurów urozmaicają pobyt.

kansas city
kansas city
A na końcu tej drogi można podziwiać domki i bohaterów z różnych bajek. min. Flinstonowie, O Smoku Wawelskim czy Smurfy.
kansas city
kansas city

Nie zwykłą atrakcją jest pokaz westernowy w amfiteatrze. Widowisko robi wrażenie a dodatkowo rozśmiesza do łez! Lucky Luke i Bracia Daltonowie zapewnią Wam tam nie zwykła rozrywkę.

Luna Park z płatnymi atrakcjami to kolejna część umilająca pobyt w miasteczku. Basen z łódkami, strzelanie z łuku, zdjęcie w stroju z tej epoki. To jednak nie wszystko! Super sprawa jaka nas zaskoczyła to przejażdżki. Dino-busem, ciuchcią oraz bryczką konną. Wrażenie niezapomniane, a podczas jazdy widać przepiękne jezioro położone po drugiej stronie drogi. Sklepy pamiątkowe obfitują w różności jakie będą przypominać pobyt.
Więcej można dowiedzieć się na ich stronie Mega Park

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • też tej gry nie odpalaliśmy bo mi komp wariuje nadal chodzi jak czołg :/

  • no właśnie jeszcze łazi ale już ledwo idę scielić łoża bo i Jaś w drodze do domu już ale Adas teraz to padnie ale i może wstać rano pomimo ze pożno spać pojdzie już nie raz tak było