Bez kategorii

Przybornik biurkowy

przybornik biurkowy

Nożyczki, ołówki, gumeczki, kleje… Uff!! Ale tego jest! A może warto je po prostu dobrze zorganizować? Więc dajemy Wam pomysł! Na początek zastanówcie się ile przegródek będzie potrzebnych do Waszych drobiazgów. Nasz przybornik posiada jedną dużą niską przegródkę oraz 5 wąskich wyższych. Każda ma swój ekwipunek 🙂 Nożyczki, ołówki, pędzle,klej, kreda. Jedno na razie mamy puste.

Do wykonania będą na potrzebne :
– kilka rolek po papierze toaletowym/ po ręczniku papierowym
– kartonik
– większe pudełeczko okrągłe/kwadratowe
– klej
– taśma
– stare gazety
– farby,pędzle
– pisak, ołówek
– nożyczki
Na początek musimy zrobić naszym rolkom dna. Stawiamy rolkę na kawałki kartonu i odrysowujemy, wycinamy. Tak samo robimy z pozostałymi. Przykładamy kółeczka do rolek i przyklejamy taśmą.
Gdy zrobimy już wszystkie rolki tak następnie ustawiamy je jak ma wyglądać nasz przybornik. Delikatnie sklejamy taśmą wszystkie części, a później sklejamy na całej wysokości najniższej części.
Obklejamy całość kawałkami gazet, gdy wyschnie rysujemy ołówkiem szczegóły, czyli co chcemy mieć na naszym przyborniku. ( Na naszym przypadku to były kredki, farbki,ołówki). Malujemy farbkami i znów czekamy by wyschło. Gdy dobrze wyschnie obrysowujemy szczegóły i układamy nasze przybory i „wła la”.
 przybornik biurkowy

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.