Gry i zabawy, Gry i zabawy na dworze, Gry i zabawy w domu, Zabawki dla dzieci

Super Dźwig od Berney Toys – recenzja

dźwig berney toys

Chłopcy uwielbiają bawić się klockami, budować różne konstrukcje czy zamki. Przy takich zabaw pomocny okaże się “Super dźwig”! Sklep z zabawkami Berney Toys ma właśnie super egzemplarz.

Oto jaki opis znajdziemy na stronie sklepu o powyższej zabawce.

„Dla każdego miłośnika zabaw w plac budowy ten dźwig Dickie okaże się prawdziwą gratką. Super prezent dla dziecka dzięki któremu każda zabawa stanie się bardziej realna i o wiele bardziej ciekawa.
Dźwig z figurką pracownika posiada ciekawe funkcje i ruchome, mobilne części.
Maluch stanie przed zadaniem załadunku i transportu materiałów budowlanych w odpowiednie miejsce. Ramie dźwigu posiada funkcję obrotu o 360 stopni, możliwość manualnego wyciągania i wykręcania ramienia dźwigu, ręcznie obsługiwany kołowrotek linowy, a także ruchomą i przesuwaną suwnicę w przód i tył.
Mnóstwo ciekawych możliwości zabawy oraz ciekawe funkcje. Wysokość dźwigu to 52 cm. W zestawie znajdziesz również figurkę. Produkt wysokiej jakości, renomowanej firmy Dickie. Zestaw przeznaczony do zabawy dla dzieci powyżej 3-go roku życia.”

Gdy wypatrzył nowość w pokoju zaczął zaraz rozpakowywać. Złożenie dźwigu zajęło Nam minutę! Ozdobiliśmy dołączonymi naklejkami i rozpoczęła się zabawa… 3 godzinna!! Non stop! Zapomniałam, że mam dziecko w domu 🙂 Dołączony do dźwigu pracownik jest super dodatkiem. Bo jednak ktoś musi operować maszyną,

Adaś był ( i jest nadal) wniebowzięty nowa zabawka.

Trochę moich obserwacji odnośnie dźwigu.

Zabawka jest wykonana z solidnego plastiku, co czuć jak się go tylko dotknie.Nie ma żadnych ostrych krawędzi, wszystkie końce są delikatnie zaokrąglone.Rozwija w dziecku spostrzeganie przestrzeni za pomocą linowego kołowrotka.

Obraca się o 360 stopni do okola własnej osi , a także na dłuższym ramieniu ma suwnice.Z jej pomocą dziecko samo reguluje odległość od dźwigu.

dźwig berney toys

dźwig berney toys

dźwig berney toys

dźwig berney toys

Czy polecam dźwig  od Berney Toys?

Oczywiście!!

Solidnie wykonana, bezpieczna i niezwykle zajmująca zabawka! Cena przystępna bo koszt to 43 zł ( plus przesyłka) w sklepie Berney Toys.

Zabawki oferowane w sklepie są dostosowane do wieku dzieci i każdy wybierze coś dla siebie.Szeroki wachlarz cenowy nie tutaj problemem.

Berney Toys prowadzi również program lojalnościowy, ale o tym już możecie poczytać na stronie.

Gorąco polecam sklep i zabawki tam oferowane!!

Dziękuję Berney Toys za możliwość przetestowania zabawki.

 

  • Mamy taki sam dźwig w domu – od pół roku w użyciu i nigdy się nie nudzi 🙂 A najlepsza zabawa była w ciepłe dni w piaskownicy 🙂

  • Świetne! idealne dla małych budowniczych:)

    • Super jest na prawde!! A co do tego sklepu, mam niespodzianke 🙂

  • Bardzo fajna sprawa dla takiego Malucha 🙂