Bez kategorii

Naciśnij mnie’ czyli interaktywna książka dla każdego

Wydawnictwo Babaryba to nie takie zwykłe wydawnictwo, ich książki są inne niż wszystkie…  Była już mowa o “Smoku ze smoczej jamy” oraz “Turlututu. A kuku, to ja!”. Teraz czas na “Naciśnij mnie”. Jeśli podobały Wam się poprzednie pozycje ta również Wam się spodoba. Zapraszam więc w “podróż” po interaktywnej książce.


Lecimy w podróż po wyobraźni?
Usiądź wygodnie, przygotuj sobie chwilę i się odpręż 😉

“Naciśnij mnie” to interaktywna książka, ale bez przycisków, baterii czy innych ulepszaczy.

Na czym polega cała jej niezwykłość?

Na pobudzaniu wyobraźni już od pierwszej strony! Otwieram książkę i widzę jedną żółtą kropkę.

Adaś naciska ją, bo takie jest poniższe zadanie. I przewracamy stronę, mamy 2 kropki itd…

Kolejna strona i kolejne proste zadania i coraz więcej “magicznych sztuczek” a co za tym idzie coraz więcej i więcej i więcej ( aż do znudzenia hi hi) świecących oczu dziecka oraz uśmiechu od ucha do ucha!

I nie tylko mówię tu o dziecku 🙂 Za każdym razem gdy ją czytamy ubaw po pachy, bo niby takie proste a jakie niesamowite!

A do tego trzeba dmuchać, chuchać, klaskać, przekręcać i to nie koniec!

Dodatkowym atutem jest fakt że to książka dwujęzyczna. Język polski, wiadomo, ale francuski to już gratka. Zawsze mnie fascynował i mam okazję poznać kilka wyrażeń razem z Adasiem.

A gdy znudzi Nam się czytanie od początku, można zacząć od końca i zabawa zaczyna się od nowa! Miałam nie pisać tego, ale jednak… Jest ona bestsellerem i przetłumaczona na 24 języki…

O czymś to chyba świadczy 🙂

Jak dla mnie jest genialna! I z czystym sumieniem mogę Wam ją polecić. Nie tylko dzieci będą mieli zabawę ale i Wy. Co ważne książka bardzo łączy dziecko z dorosłym! Z resztą przekonacie się sami gdy weźmiecie książkę do ręki.

Na koniec gdzie kupić i cena.

Wydawnictwo Babaryba

Cena 29,90 zł
Autor : Herve Tullet

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.