Bez kategorii

Disney On Ice – czyli jak było na spektaklu

Tak długo czekaliśmy za tym wydarzeniem i przez pogodę nie mogliśmy jechać 🙁 Do tego Adaś zasmarkany znów więc siedzimy w domu. Jednak mam dla Was i dla nas mini relację z Łodzi. Pan Maciek wygrał u mnie bilety i tym samym mieli niezapomniany wieczór!

Dzięki wygranej w konkursie Kreatywnym Okiem we wtorek 3 grudnia w łódzkiej Atlas Arena obejrzeliśmy przedstawienie “Disney on Ice – Świat Fantazji”. Gdy zgasły światła, na lód wjechał samochód z Myszką Mickey i Minnie. Wraz z nimi witał dzieci Kaczor Donald i Goofy.I zaczęło się: oczywiście humorystycznie, jak to w bajkach Disneya. Awarie samochodu, z którego poleciały iskry ku uciesze dzieci, usunęły pojazdy z filmu “Auta”.Po popisach na lodzie m.in.Złomka i Zygzaka, tor samochodowy zmienil się w podwodne królestwo Małej Syrenki Ariel. W zachwyt również wprawiły widzów wróżki z bajki Dzwoneczek,które w ten zimny wieczór poszukiwały wiosny.Nie zabrakło oczywiście amerykańskich akcentów;czyli Barbie i Kena,którzy byli zamieszani w małą akcję uwolnienia zabawek z bajki Toy Story z “Przedszkola Słoneczko”.Tego wieczoru nawet dorośli przenieśli się w cudowny świat bajek Walta Disneya. To był dla całej naszej rodziny niezapomniany wieczór.Pozdrawiamy z Łodzi Kinga, Maciek, Arek i Przemek

Jest nam bardzo smutno że nie mogliśmy tego zobaczyć na własne oczy. Dobrze chociaż że dzięki Nam ktoś mógł uczestniczyć w tym super wydarzeniu.

Dziękuję p. Maćku za zdjęcia! Są piękne!


About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • Beata

    Cuuuuuudne przedstawienie!!!

  • Cudne fotografie, wydarzenie pewnie jeszcze lepsze;)

  • Cudnie było 🙂 Ale ja słyszałam jak na początku przedstawienie mówili, że zdjęcia można robić, ale zabrania się publikowania i rozprzestrzeniania ich w jakikolwiek sposób 😛 Dlatego też wolę poczekać jednak, aż dostanę zdjęcia od Disneya, relacja już napisana i to megaśnie długa, tylko Pani z Disneya ma podobno urlop i nie bardzo wiem co teraz z tymi fotkami, bo nawet jakbym chciała to swojego nie mam ani jednego zdjęcia, mam za to kilka filmików, ale i tak nie można ich pokazać 😛

  • To musiało być niesamowite wydarzenie dla dzieci 🙂

  • Ekstra! Mój Maluch jeszcze za małe, ale może za rok się wybierzemy 🙂 Szkoda, że nie mogliście pojechać.

  • Krryynn. M.

    Rewelacja! też bym chciała ; p