Bez kategorii

Berybojki – stwórz swój ciuch!

Od bardzo dawna chciałam mieć ubranie z logo bloga. Jednak nigdy nie miałam odpowiedniego logo, które chciałabym mieć na koszulce. Nie dawno się to zmieniło co widać z resztą. Tylko jak znaleźć odpowiednie osoby by stworzyły takie cudo? Do mnie taka osoba sama się odezwała przez przypadek. Takim oto sposobem stałam się posiadaczką cudnego T-Shirt’a logo bloga! moja radość przeogromna. Adaś sobie wybrał inny wzór. Nie chciał ( ku mojej nie zadowolonej minie) inny wzór.

Mimo wszystko jego koszulka jest również super! Każdy z Nas ma taką jaką chciał. Wygląd jest super, ale jak z ich jakością?
Obrazki na koszulkach są malowane ręcznie. Z należytą starannością i dopracowanymi detalami. Widać ze osoby, które je tworzą kochają to co robią i mają głowę pełną pomysłów. Dbają o każdy szczegół.
Obrazki jednak to nie wszystko. Bez dobrego jakościowo towaru nawet najpiękniejszy obrazek się zniszczy, gdy podczas prania koszulka się rozciągnie. Jeśli będzie się przestrzegać zaleceń koszulce i innym ubraniom od Berybojki nic się nie stanie.
Nowa, świeżo założona koszulka wygląda tak.

 

Adaś wybrał sobie ze smokiem. Bardzo sympatyczny ten smok. Bym nawet rzekła że to potwór z Loch Ness :)) Adasia oczywiście musiała być niebieska. Jednak super współgra z malunkami.
Kolory farb piękne, intensywne, nie żałowali ich 🙂 Porządne wykonanie! To pierwsze wrażenie.

 

 

 

A po praniu…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś Adaś do szkoły pojechał w nowej koszulce. Wygląda super i nie mogę się napatrzeć ile czasu muszą włożyć by każda taka rzecz była idealna. Z czystym sumieniem polecam Berybojki i jestem dumna że mogę nosić taką koszulkę. Oni są również tak kreatywni i pomysłowi jak my, jak nie bardziej 😉

 

Piorę koszulki ręcznie, plamy ładnie schodzą a koszulka nadal wygląda jak na początku. Dobrej jakości materiał gwarantuje że nic nie powinno się stać z koszulkami. A wygląda się w nich super! I tak samo się je nosi. Nigdzie nie uwiera, delikatny materiał gwarantuje przyjemne noszenie. Mogłabym ją nosić non stop! 🙂
A wiadomo że rzeczy robione ręcznie są droższe, ale i to ręczna robota, w którą wkładają serce i czas. A tak szybko jednak takie rzeczy nie powstają. Więc są jak najbardziej warte swojej ceny. No i w końcu Made in Poland!
Cena jest wysoka. Koszulka damska kosztuje 80 zł, dziecięca 55 zł. Możecie zamówić sobie w własnym rysunkiem lub z gotowym już wzorem dostępnym w ich sklepie. Mają cudne rzeczy! Ja nie mogę się na patrzeć na te cuda w sklepie i na ich Fan Page.

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.