Bez kategorii

Polak Potrafi! – Projekt Londyn 2014

Sabina z bloga Projekt Londyn 2014 to wspaniała osoba! W lipcu wyjeżdża wraz z dziećmi i mężem do Londynu w poszukiwaniu bajek, a raczej będą wędrować śladami bajek. Już blisko rok się przygotowują do tej wyprawy. Tylko taka wycieczka to są duże koszty. Ale my możemy im pomóc i udowodnić że Polacy wiedzą co robią! 

Sabina postanowiła spróbować zebrać potrzebną im kwotę na wyjazd na portalu Polak Potrafi! A ja ją wspieram całym sercem i groszem również. Poczytajcie co sama tam pisze.

Kwota jaką chce uzbierać to 7 tysięcy złoty. Kupa kasy, ale wierzę że się uda! Już kilka osób wpłaciło swoją “cegiełkę” teraz kolej na następne. Pieniądze otrzyma tylko i wyłącznie jeśli do 18 kwietnia 2014 do godz. 18 uzbiera się całość pieniążków. A kto ma jej nie pomóc jak my? 😉
Przypominam też że to Matka Dziecka na Warsztat, o które dba  a przy okazji o 42 matki warsztatowe. 
Ona ma na prawdę wielkie serce, głowę pełną pomysłów i potrzebuje wsparcia. Liczy się tu każdy grosz a raczej złotówki! 
Pokażmy że w Nią wierzymy i wspieramy jak tylko się da. Łatwo możecie ode mnie trafić na portal Polak Potrafi poprzez wklejkę na stronie głównej. Tam jest widoczne ile obecnie uzbieranych jest funduszy na wyprawę do Londynu. 
To będą wielkie emocje nie tylko dla nich, ale również dla nas. Będziemy śledzić co nowego zobaczyli, jakie w nich siedzą emocje, czy wyprawa jest taka jaką sobie wymarzyli i zaplanowali.
Pomóżmy im spełnić marzenia!  Liczę na Was!
Więcej poczytacie na blogu Sabiny i na Polak Potrafi- Projekt Londyn

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.