Bez kategorii

Rodzinna Wielkanoc z Winiarami

Nie ma chyba osoby, która nie zna jednej z dużych marek kulinarnych jaką jest firma Winiary. Lubię ich produkty, bo wiem że jakość ich nie zmienia się na gorsze. Jednak dziś chciałam coś innego… A mianowicie pokazać Wam mojego Małego Gwiazdora.

W marcu sporo czasu spędziliśmy w kuchni przygotowując babkę ( pisałam o niej tu), a także zrobiliśmy żurek w domowych chlebie ( objadłam się po uszy :)) i barszcz biały. Żeby nie było nudno powstał kurczaczek na tratwie, jak to Adaś stwierdził. Już jutro pojawi się na blogu przepis na żurek w chlebie.

Chlebek własnoręcznie zrobiony, pachnący, nadający zupie nie powtarzalny smak. Znów mnie kusi by zrobić chlebki i żurek na obiad. Poczekam jeszcze i na święta zrobię chyba. Mniam!
Adaś brał czynny udział w kucharzeniu. Mieszanie, odmierzanie, wsypywanie, krojenie było jego działką i świetnie się wywiązywał! Lubi gotować z mamą, a mama lubi  z nim. 
Tak oto powstał artykuł, który możecie znaleźć na stronie Winiar. Jednak żeby go znaleźć musicie wejść na stronę biura prasowego Winiar. 
Na dole strony jest odnośnik. Ułatwię – Winiary Biuro Prasowe.
Adaś wygląda jak prawdziwy model! Muszę powiedzieć że dumna jestem 🙂 Efekt końcowy bardzo mi się podoba, a poza tym mieliśmy pyszne obiady i deser. 
Zdjęcia są mojego autorstwa, kolaże zrobili graficy. 

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.