Bez kategorii

Bartek- czy to tylko buty? cz 2

W zeszłym tygodniu zamieściłam pierwszy spot reklam firmy Bartek. Dziś część druga! Jest to kontynuacja poprzedniej części. Ci co nie pamiętają, kilka słów przypomnienia. 
Firma obuwnicza Bartek, zmienia taktykę, otwiera się jeszcze bardziej na rodzinę. 
“Tysiące kobiet i mężczyzn w ciąży przez Bartka”! – na pierwszy rzut oka jakaś zdrada czy coś? A to za sprawą butów Bartek!

Spot pokazuje jak przyszły Tata chciałby w końcu nim zostać. Nie wiem jak ma to przekazać swojej żonie… Z pomocą przychodzi mu Bartek. Maleńkie, różowe butki, rozczulają jego ukochaną, która sama również pragnie pod sercem poczuć małe kopniaki dziecięcia. Bartek ma moc! 
W tej części to Tata szaleje ze szczęścia, dosłownie! Nie wyobrażam sobie mojego męża odgrywającego Taniec Ojca Szczęśliwca :)) Ubaw by był!
Padłam! Nie mogę się doczekać ostatniej części! A Wasz mąż/partner jak cieszył się na wieści o dziecku?
My już buty z Bartka mamy 😀 Istne szaleństwo bo 3 pary. A Wy co myślicie o takiej formie reklamy?
Uważajcie! Podobno Bartek zaraża, coraz więcej kobiet i mężczyzn! 😉
Więcej na stronie Przez Bartka.

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • Nie chciałabym być na razie zarażona 😛

  • Strasznie kiepska kampania, serio na kogoś to działa?

    • Jest śmieszna. Tym bardziej jak sobie męża wyobrażam 😀 Nie ukrywam, że jest ona inna niż te widoczne w tv, ale za to z jajem.

  • Nie no zdecydowanie mój T. nie umiałby się cieszyć w taki sposób:)