Bez kategorii

Bartek – czy to tylko buty?

Kto nie zna firmy, producenta obuwia Bartek? Chyba nie ma takiej osoby. Butki mają piękne! Przeglądając ich stronę mam ochotę na każde z nich. Te dla dziewczynek, są śliczne, szkoda że nie mam córy :)) Dla chłopców tez wybór jest ogromny! A jak mowa o dzieciach to firmy Bartek rozpoczęła realizację nowego projektu….

Nowa akcja dotyczy ciąży. Co ma ona wspólnego z butami dla dzieci? Pierwsza myśl. Żadnego. Jednak to nie do końca prawda. Ciąża, dziecko, dziecko rośnie- potrzebuje butków 😉

“Tysiące kobiet i mężczyzn w ciąży przez Bartka”! Tak brzmi część spotu reklamowego. Nie ukrywam że przy tym zatrzymałam się na dłużej,z głębić o co chodzi. Nie wpadłabym że chodzi o buty! Niespodzianka!

Ciekawa jestem jak Wam się podoba pierwsza część tego projektu. 

Nie wiem jak Wy ale ja się uśmiałam hihi. A te butki! Muszę sprawdzić czy jest mój rozmiar 😀 Już za tydzień kolejna część filmu. Trzeba przyznać że pomysł na przekazanie wieści śmieszny. Odwrócone role. Zazwyczaj to przyszła mama informuje tatę o nowym członku rodziny, a tu to tata delikatnie daje do zrozumienia że chciałby mieć dziecko. 
Taki wielki brzuch miałam 6 lat temu 🙂 Również było tak gorąco jak dziś.
Tu akurat są maleńkie butki, ale większe rozmiary są również cudne!

A teraz zmykam szukać butów dla Adasia. Gorąco tak a on w trampkach! Nawet na co dzień sandałki się popsuły. Tylko ten wybór! Za dużo tych butków w sklepie Bartek :))
A jeśli jesteście ciekawi jak dalej potoczą się losy różowych butków z reklamy Bartka, zajrzyjcie koniecznie na Przez Bartka.
Za całość reklamy odpowiada agencja Icon Group. Mnie zainteresowali tą reklamą. Uważajcie, bo też możecie przez Bartka zajść w ciążę 🙂
__________________________
Post powstał wspólnie z marką Bartek/Icon Group

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
 • Jak ten brzuch szybko rośnie hihi

 • Butki ładne;)

 • No reklama jest genialna ; D

 • Ta reklama Bartka mnie rozwaliła:) Osobiście wolę inne dla Młodej, ze względu na to, że Bartek jest zbyt twardy dla niej no i drogi:/

  • Będę Adasiowi kupowała butki właśnie. Mam nadzieję że na niego będą ok.

 • a myślałam że może ty ….. 🙂

  • Jeszcze nie, ale kto wie jak kupię butki? 😀

  • Haha, to jak zajdziesz to Bartkowi będzie można przypisać jeszcze zdolności prokreacyjne:-p. Te zdjęcia pani z brzuszkiem są wspaniałe!

  • Zobaczymy czy oprę się Bartkowi 😛