Bez kategorii

Fancy Nancy niebywale wyjątkowa dziewczynka

Co oznacza być wyjątkowym? Jesteście wyjątkowi? Jak zachowuje się osoba wyjątkowa? Dziś o wyjątkowej dziewczynce, jaką jest Fancy Nancy. Na zagranicznym rynku okrzyknięta bestsellerem. A co my o niej sądzimy?

Kim jest Fancy Nancy?
Jest to dziewczynka, która nie lubi nudy, szarości, zwykłego zachowania i ubrań.Jest to dla niej pospolite. Ona woli coś bardziej ekskluzywnego, wyszukanego, wyjątkowego. Stara zachowywać się właśnie tak. Tylko problem w tym, że jej rodzina zachowuje się zupełnie zwyczajnie! Jak to zmienić?

Jak być wyjątkowym?
Koniecznie Fancy musi zmienić zachowanie swojej rodziny by stała się niebywale wyjątkowa! Przez przypadek wpada na ciekawy pomysł… Ogłoszenie na lekcje jak być wyjątkowym. Rodzina od razu się zgłasza na pierwszą lekcję! Czy to się może udać?

Książeczka jest lekka, humorystyczna i wyjątkowa. Czytając ją nie widziałam w niej nic wyjątkowego, czegoś co by ją wyróżniało. Taka zwykła książka. Nie było by nic wyjątkowego w tej książce, gdyby nie zakończenie. To pierwsze wrażenie.
Gdy zastanowiłam się nad przekazem książki, zrozumiałam dlaczego Fancy na prawdę jest wyjątkowa. Poza wytwornymi strojami kryje się coś jeszcze, co sprawia że nie tylko Fancy jest wyjątkowa, a jesteśmy wszyscy wyjątkowi. Co to takiego? Poczytacie sami!

Adaś tą książką się nie zachwyca, bo to raczej typowa dziewczęca pozycja. 

Przy pierwszym otwarciu książki czeka na nas niespodzianka. Wyjątkowy motylek, który wylatuje z książki niczym prawdziwy! Nie można otwierać tuż przed oczami by nie uszkodzić sobie i dzieciom wzroku. 
Książka jest wydana w Wydawnictwie Papilon. 
Cena 16,99 zł
Autorka : Jane O’Connor
Książkę otrzymałam w ramach projektu “W 7 bajek dookoła świata” od Wydawnictwa Papilon.

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • to była edycja limitowana, ale motylek super. a jak się wystraszyłam 😀

  • mama misi i tosi

    a my mamy zwykłe wydanie bez niespodzianki 🙁 ale nancy wyjatkowa 😀

  • Fancy Nancy jest boska i z pewnością wyjątkowa <3