Bez kategorii

Świat i ludzie o Kreatywnym Oku!

Lubię niespodzianki, są fajnym akcentem w codziennej rutynie. Tak też było w poniedziałek, po gratulacjach od Emmy z Dzidziusiowa.

Ale że co? Za co? Okazało się że tygodnik “Świat i ludzie” polecił Nasz blog w swoim numerze! Wczoraj dostałam zdjęcie tej gazety i to co tam napisali.

Jest mi bardzo miło, że gazeta ogólnie dostępna napisała o nas na swoich stronach. Szkoda że prędzej nie wiedziałam to bym gazetę kupiła na pamiątkę. Teraz będę kombinować, by ją zdobyć. 
Cieszy mnie tym bardziej to, że prasa zauważa blogi! Parentingowe blogi to skarbnica wiedzy wszelakiej i to dobry znak. Niech Nas cenią i podziwiają.
W życiu bym nie pomyślała że będą o Nas pisać. Wspaniałe uczucie widzieć że redaktorzy potrafią docenić to co robię i przekazać to światu. Serce rośnie i coraz większy power do działania!
Aha! Gazeta ukazała się 26 czerwca 2014 r, nr 26.
Dzięki!
  • Gratuluję.

  • Powiem szczerze że pierwszy raz słyszę o tej gazecie ale mimo to gratuluje 🙂

  • Wow, to dopiero wyróżnienie !!! Super i jaka reklama 🙂 Dziwne że nie dali znać albo nie spytali Was co sądzicie o publikacji no ale i tak niespodzianka jest fajna skoro tak opisują 🙂 Gratulacje 🙂

  • Gratulacje 🙂