Bez kategorii

Dla Ciebie wszystko – Katarzyna Michalak

Chwila relaksu dla Mamy. Wieczór z książką to coś co lubię, uwielbiam.  Lubię książki, które przesiąknięte są miłością  ( typowa kobieta) , ale musi być też nuta dramatyzmu, akcji i trzymająca w napięciu fabuła. A co ja tu znalazłam? Czy to książka, która zawładnęła mim umysłem i sercem? Kim jest główna bohaterka?? A może jest ich kilku…

“Dla Ciebie wszystko” to nowa powieść naszej rodowitej pisarki, która ma na swoim koncie piękne powieści, które zachwycają kolejnych czytelników. Ta książka to kolejna pozycja, która zachwyci nie jedną czytelniczkę ale znajdą się również takie, które skrytykują ją, Taka jest cena sławy. 
A jak było ze mną? 
Jest to książka o młodej pani doktor o wielkim gołębim sercu. W swoim życiu sporo przeszła, straciła matkę, którą musiała się prędzej opiekować. Ojciec ma drugą żoną, z którą podróżuje po świecie a ona zostaje pod opieką dziadków w Jabłoniowym Wzgórzu. Mimo wszystko wyrasta na piękną, młodą panią doktor. 
Całość dalej się komplikuje, gdy na wakacje wraca do domu rodzinnego…. Na jej drodze pojawia się mężczyzna, któremu daje schronienie. Opiekuje się nim. Jednak ukrywa jego prawdziwe pochodzenie przed dziadkami. Haker ścigany przez Interpol nie może przynieść nic dobrego…
W jej życiu pojawił się również inny lekarz, z którym miała zamieszkać. Z którym wiązała swoja przyszłość. Życie jednak weryfikuje swoje wybory i gdy na jej drodze staje mały, chory 4 letni chłopiec jej życie wywraca jej życie o 180 stopni. 
Matka chłopca, mimo ze bardzo go kocha porzuca go w szpitalu, gdzie staje się zbędnym balastem. Jest zaniedbany, pielęgniarki znęcają się nad nim.
Anna Krasko postanawia mu pomóc i wydostać go spod łap ludzi bez serca. Pani doktor nie wie jak mu jednak pomóc. Okazuje się że uratowany haker, może okazać się pomocny i by spłacić dług wdzięczności wobec Anny, postanawia pomóc go uratować. 
Wszystko teraz staje się pełne grozy, niebezpieczeństwa, niepewności, ale również w sercu młodych ludzi coś zaczyna się dziać. 
Czy połączenie młodej pani doktor, hakera i chorego chłopca  może przynieść coś dobrego? Kto zostanie uratowany? Jakie miejsce w tym całym zamieszaniu ma dziadek Anny? 
Bardzo dużo pytań, oczekiwania, bardzo dużo smutnych, niepewnych momentów. Tym ta książka jest przepełniona! Pełna emocji, trudnych spraw i pytań, trwania w zawieszeniu.
Historia życia Anny jest trudna, wręcz pełna smutnych momentów, ale w końcu trafi ją strzała amora, która przyniesie jej miłość, ale niezwykle trudną. 
Gdy zaczęłam czytać tę książkę minuty leciały jak ulotne chwile! Czytaniem książek trzeba się delektować więc czytam gdy cisza w domu i pełen spokój. Gdy zazwyczaj dzielę sobie tę przyjemność na kilka wieczór, tak w tym przypadku zarwałam noc, by poznać całą historię jednym haustem. By zachłysnąć się nią, by nie stracić ani chwili, ani sekundy, by poznać ich historię do końca. 
Co z chłopcem? Gdzie zamieszka? Co z dziadkiem Anny? Co się wydarzy na Jabłoniowym Wzgórzu? Co robić będzie Anna w USA? Czy wróci do rodzinnego domu i z kim.. 
Uwielbiam takie książki. Przepełnione tym co lubię. Chodź w tym wszystkim jest bardzo dużo smutku i spraw, które sprawiają ból bohaterom. Pełna smutku książka i tak okazała się wspaniałą lekturą. Z chęcią wrócę do niej by przypomnieć sobie dlaczego jestem szczęściarą..
A tytuł mówi sam za siebie. Idealnie oddaje treść książki.
Książkę można kupić w Wydawnictwie Literackim
Autor: Katarzyna Michalak
Premiera : 28.08.2014 r

Format: 123×197 mm
Oprawa: broszurowa ze skrzydłami
Liczba stron: 304

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • Wierszokletka

    "Wiśniowy dworek", kolejna "W imię miłości" i ostatnia "Dla Ciebie wszystko". Całą trylogię przeczytałam jednym tchem 🙂

  • A pierwsza jaki nosi tytuł?

  • Martyna K.

    Piękna książka! Już pierwsza część bardzo mi się podobała, ale ta jest jeszcze lepsza.

  • aeljot

    Dobra książka zawsze poprawi wieczór no i szybki upływ czasu jest wtedy aż zadziwiający 😉