Bez kategorii

Projekty blogowe 2014/2015

Uzbierało się tego trochę! Co jeden to fajniejszy i każdy o czymś innym. Mimo to łączy je chęć poznawania świata wspólnie z dziećmi, dzielenia się swoją wiedzą, inspiracją i poznawać nowe osoby, pomysły, książki, tradycje i wiele, wiele więcej! Ciekawi co się będzie działo?

Trwa obecnie Przyroda pod lupą.  Mój pomysł, do którego włączyło się do pierwszej edycji-letniej 25 blogów. 120 postów o przyrodzie! Można cały czas się przyłączać! Ta edycja trwa do końca listopada. Zasady, linki do wszystkich postów dostępne tutaj –Przyroda pod lupą edycja jesienna. Gorąco zapraszam!!
…………………………………………………………………………….
Kolejny projekt, który dopiero się rozpocznie to Przygody z książką,. Pomysł Justyny z bloga Dzika Jabłoń. Wszystko to co dotyczy książek, czytania, rozwijania pasji czytelnictwa u młodych ludzi, jakimi są nasze dzieci. Startujemy z 1 października! Szczegóły poznacie na blogu Dzika Jabłoń.
…………………………………………………………………………….
Kolejny wspaniały pomysł wpadła Gosia z Tominowa! To nie jest projekt blogowy, ale międzyszkolny. Takie buty 🙂 Geografia, historia, zabawa, plastyka, zwiedzanie, nauka i mnóstwo atrakcji,. Tak teraz mogę określić jej projekt, w którym ma się rozumieć bierzemy udział! Wspólnie z naszą szkołą oczywiście. Pomysły się rodzą, co i jak zrobić więc powoli zaczniemy działać. Jeśli chcecie dołączyć, szczegóły poznacie na blogu projektowym – Poznaj nasze miasto.
…………………………………………………………………………….
Kolejny szkolny projekt, a raczej przedszkolny. Tym razem Aga z Kreatywnika działa na polu przedszkolnym pt Wędrówki Przedszkolaka. Skierowany jest oddziałów przedszkolnych. Szczegóły i zasady udziału na blogu. Będzie ciekawie i bajkowo!
……………………………………………………………………………
A już 29 września 2014 r rozpoczyna się 2 edycja Dziecka na Warsztat. Sabina z bloga Projekt Londyn 2014 jest matką-założycielką całego zamieszania. W tej edycji zgłosiło się około 80 blogów!! Trzymam kciuki by wszystko szło tak jak powinno. Śledzić możecie również nasze poczynania tu, wszystkie posty warsztatowe będą pojawiać się na Fan Page DnW. Masę blogów nie znam. Będzie czas by nadrobić. Posty z pierwszej edycji poczytacie o tu – Dziecko na warsztat.
……………………………………………………………………………
Aż się boję! Czy sprostamy wszystkiemu! Posty swoje, projektowe, prowadzenie 2 stron na Facebooku, tworzenie w szkole wspólnie projektów. Wiem jedno. Nie poddam się i będę czerpała z tego radość ogromną! Razem z Adasiem, dzieciakami ze szkoły, paniami nauczycielkami i nauczycielami i z Wami! 
Powiem nie skromnie, ale w tym jestem najlepsza <3 Love 2 work
ps jak dam plamę, chyba zapadnę się pod ziemię! 😀
Z kim spotkam się w powyższych projektach?

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
 • Czekam na wpisy bo projekty wyglądają ciekawie 🙂

 • Skusiła mnie Przygoda z książką i Dziecko na warsztat. Do
  zobaczenia zatem! Ach i fantastycznie
  napisałaś o tym, w czym jesteś najlepsza! Tak trzymać!

 • AgaMamaDusi

  Nie wiem jak Ty to robisz ale podziwiam 😉
  My bedziemy realizować 2 tylko 😉

 • Martyna K.

  Widzę, że sporo tych projektów. Ten książkowy będę podglądać 🙂

 • Angelika Booher

  Całkowicie się zgadzam, jesteś najlepsza:)! Ja wymiękłam, i tak miałam wątpliwości, czy dam radę z dwoma 🙂 – Przyroda pod lupą oczywiście i DnW

 • Matka Dzika

  Należę ale nie za bardzo posiadam logo 🙂

 • z nami 😀

 • Nie bierzemy udziału u Agi tylko. Warsztat wrześniowy robi szkoła na DNW 😀 No nie cały, ale już w piątek warsztat przeprowadzamy a potem złożyć w całość 🙂

 • Fajnie! To podrzuć mi swoje logo, a należysz do grupy na FB?

 • Matka Dzika

  Ja zapisałam się do Przyroda pod lupą, Przygody z książką i Dziecko na warsztat. Trochę obawiam się czy dam radę, ale postaram się 🙂

 • Gosia Pietrzycka

  Dzięki Ilona z polecenie! Ale ty to się chyba musisz sklonować 🙂

 • Napisz do Justyny. Nabór trwa a link jest podany 😉

 • Bardzo mi się podoba projekt czytelniczy 🙂 ja i moja córka jesteśmy miłośniczkami książek i chętnie wzięłabym udział 🙂 pozdrawiam