Bez kategorii

Hity września 2014

Co działo się w poprzednim miesiącu? Co najchętniej czytaliście? Jakie tematy Was poruszyły najbardziej? Pogrzebałam w czeluściach statystycznych i dowiedziałam się że było trochę takich wpisów, które czytaliście bardzo chętnie, oto one.

Wrzesień to dla Was czas przyrody i rodziny.

Najwięcej razy czytaliście post sprzed roku, również z września. To post z pierwszej edycji Dziecka na Warsztat. Nie ja go pisałam a moja imienniczka Ilona. To Drzewo Genealogiczne.
Trochę niżej znajduje się post “Przyrody pod lupą 2“. Widać że przyroda jest Wam bliska i lubicie podglądać co robimy my i inni uczestnicy projektu.
Na trzecim miejscu są Kartoflane Inspiracje czy co można zrobić z ziemniaka. Znajduje się tam kilka propozycji na ziemniaki. Frytki, stemple a może sadzonka ziemniaka?
Później znów plasuje się Przyroda pod lupą, pierwsza edycja, a tuż za nią mój kochany rycerz! Jeśli nie wiecie jak zrobić tarczę i miecz rycerski, zajrzyjcie do tego posta. Rycerz jak się patrzy! ps to post z 2012 roku
A rok temu w listopadzie hodowaliśmy smoki. Nie takie ziejące ogniem, ale wodne. Kupicie je w sklepie Kreatywne Maluchy.
Jednym z najchętniej czytanym był również post z Dziecka na Warsztat, ale z tego roku. “Skąd się wzięło Macikowo?“. To druga edycja Dziecka na warsztat. Teraz też udział bierze Nasza szkoła! Zobaczcie jak się razem bawiliśmy.
To taki mały skrót tego co podobało się czytelnikom. Ciekawe co będzie najbardziej popularne w październiku. Ten miesiąc również będzie ciekawy 🙂

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • kinderki.eu

    Wpis ziemniaczany super )))

  • To drzewko wygrało!