Bez kategorii

Przychylę Ci gwiazdkę z nieba czyli Dream Lites

Spokojne zasypianie dziecka jest bardzo ważne. Codzienne rytuały, czytanie, tulenie. Jednak co się dzieje, gdy nasze kochane dziecko łapie strach? Np przed ciemnością? Co gdy samo boi się zasypiać? A może ma zostać u babci na noc i bardzo się boi rozstania? Potrzebuje przyjaciela! Adaś ma swoich kilku takich pluszowych, co zawsze pomagają.

Ostatnim takim nabytkiem, przepraszam, przyjacielem jest pingwinek. To nie jest zwykła maskotka, co to to nie. To pakiet 3 w 1. 
To przede wszystkim przyjaciel do którego można się przytulić. Taki co zawsze pocieszy, przejmie smutki i smuteczki.
To też lampka, która przybliża nam gwiazdy, a dodatkowo zobaczymy buzię ukochanego przyjaciela na ścianie. Gwiazdy w 3 kolorach do wyboru – bursztynowy, zielony i niebieski a jeśli wam się znudzi jeden kolor kliknijcie raz jeszcze a zobaczycie mix kolorów. Wszystkie trzy kolorki zmieniać same się będą. 
To również podusia do której można się po tulić. To taki zwierz milutki z którym się bawi, śpi, zabiera na nocki do cioci. Poznajcie Pingwinka.

Dream Lites bo o nich mowa to seria zabawek-lampek  dla dzieci. Możecie je zakupić w sklepie Twoja Przygoda. Obecnie dostępne są 3 zwierzątka – pingwinek, piesek i jednorożec.

Tam też możecie kupić jeździk o którym pisałam. Robi furorę do tej pory w przedziale 2- 30 lat!

Ale dziś o pingwinku chciałam wam coś więcej powiedzieć.

Materiał z jakiego zrobiona jest zabawka to miękki materiał,z wierzchu włochaty i bardzo milutki w dotyku. Kolory odpowiednio dobrane do zwierzaczka.

Gdy się ją rozłoży ( tak, tak rozłoży!) to mamy poduszeczkę. Na brzuszku ma rzep, który po zapięciu daje nam pluszaka siedzącego “na czterech łapkach”, a gdy rozepniemy, pluszak leży na brzuszku.

Na brzuszku również ukryte są baterie pod klapką z materiału. Baterie zabezpieczone są również klapką z plastiki, przykręconego śrubką. To nie wszystko co tam znajdziemy.

Znajduje się tam przycisk “Time off/on“, który odpowiada za czasowe wyłączanie lampki. gdy włączymy tę funkcję lampka automatycznie wyłączy się po 20 minutach.

Mamy również możliwość podłączenia ją do prądu za pomocą kabla USB z adapterem 4,5 V.

Światełka są ukryte na grzbiecie pingwinka i tam również znajduje się włącznik lampki. Bardzo czuły, delikatny.
Czego mi tu brakuje to wyłącznika lampki. Gdy Adaś śpi w nocy z pingwinkiem gdy go przez sen dotknie lampka się włącza.

Całość jest bardzo estetyczna, miła i ciekawa. Jak się sprawdza z praktyce? Na przykład tak!

Zabawka jest na tyle mała, że można ją zabrać wszędzie ze sobą. Adaś zabiera ją do cioci na noc, by nie czuł się tak samotny. Świetnie się sprawdza. Tuli, włącza, liczy gwiazdy, zasłania je, każąc drugiej osobie szukać zaginionej gwiazdeczki.

Zabawy mnóstwo! Innym razem robimy domek z koca i mamy tajną bazę z niebem tuż nad głowami.

Gdy przyjedziecie do nas niespełna 3 kuzynka Adasiowa pingwinek również spełnia swoją rolę znakomicie. Wielki uśmiech, radosne oczka i gwiazdki. I zmieniające kolory. Czysta magia!

Jeśli Wam również się podoba taki pingwinek czy inne zwierzątko-lampka zapraszam do sklepu Twoja Przygoda! Tam czekają na Was nie tylko lampki, ale również masa innych fajnych zabawek.

Cena lampki to 120 zł.

Ale nie będę samolubna i jedno takie super zwierzątko będziecie mogli u mnie wygrać! Już za kilka dni pojawi się konkurs, gdzie czekać na Was będzie wybrane przez zwycięzcę zwierzątko.

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • Fajne to to jest:)

  • My mamy nieco inną, tańszą wersję tyle że żółwika 😉

  • Lena

    Fajna sprawa, ale lampka troszkę droga jak na mnie..

  • U nas tez hitem jest tylko inna troszke. Ale ta ma timer co jest bardzo fajnym gadzetem 🙂

  • kinderki.eu

    u nas to hit i kłótnia o lampkę))) Każde z kinderków chce trzymać..muszę dzielić..jeden wieczór ma Lena a drugi Igor 🙂