Bez kategorii

Zwierzaki-Pocieszaki czyli blogerki na pomoc!

Matki to nieokiełznane istoty, a matki-blogerki tym bardziej! Nie dość że znają się podobno na wszystkim, wojują, która lepsza a tu się okazuje że to bajkopisarki! Serio Wam mówię! Prawda jest taka że nudzić się nie mają czasu, bo takie jakieś te serca mają wielkie, że dla własnych dzieci tej miłości mają za dużo i dzielą się z kolejnymi. Zawiły ten początek mi wyszedł, ale przechodzę do sedna. 

Zebrały się takie Blogowe Mamy, po rymowały, poskładały i książkę dla fundacji wydały! Takie rymowanki, pomagajki co by dla dzieci pieniądze uzbierały i w trudnych chwilach im pomagały. 
Jedna grafikę zrobiła,
Druga rymowanki strzeliła,
Trzecia promocję uwinęła,
Czwarta z piątą składem się zajęła
A cała reszta tej babskiej bandy
wierszyki pisała
by książka pięknie się prezentowała!
Chciałam wczuć się w role i za rymować jak dziewczyny. Czy wyszło? Mam nadzieję. 
A teraz o jakiej książce mowa?
Nie tak dawno temu zebrały się mamy wierszyki napisały i nazwały projekt Zwierzaki -Pocieszaki. Książka 5 grudnia miała swój debiut i w ruch poszło 1000 egzemplarzy książek do kupienia. 
Cała kwota poleci na konto Fundacji “Kawałek Nieba” z Rumii. 

Fundacja Pomocy Dzieciomi Osobom Chorym ”Kawałek Nieba” powstała, aby nieść pomoc w leczeniu – ratowaćżycie i zdrowie dzieci chorychi niepełnosprawnych oraz pomóc dzieciom cierpiącym z powodu niedożywienia, biedy, trudnej sytuacji życiowej.
Pomagamy dzieciom – kupujemyleki, dofinansowujemy operacjemedyczne ratujące życie i zdrowie, leczenie i rehabilitacjeoraz sprzęt medyczny. Dożywiamy ubogie dzieci w szkołach. Pomagamy także dzieciom, które straciły rodzica oraz tym, których rodzice są ciężko chorzy, a także bardzo często dzieciom pokrzywdzonym przez przemoc w rodzinie .

I jak przejść obojętnie jak blogerki całe serce w to włożyły?! Mnóstwo czasu, chęci, ale z tego ani grosza nie mają. Tylko satysfakcję że są autorkami książki i uśmiechu dzieci!

Szczytna akcja, która zasługuje na rozgłos. Dlatego zachęcam Was do zobaczenia strony Pocieszaków i ich Fan Page. Pięknie to zrobione!

Książka już zamówiona i czekam na nią! Nie mogę się doczekać kiedy wezmę ją w ręce i poczytam co zmalowały dziewczyny.

Cena książki to 29,90 zł i  cały dochód idzie prosto na konto fundacji. Po zaksięgowaniu wpłaty książka leci do Was! Jak dojdzie na pewno o tym napiszę.

Jeśli chcecie zamówić książkę, spieszcie się bo rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Kolejny raz przekonuje się że blogerki parentingowe mają wielkie i gorące serca!!

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.