Bez kategorii

Osobista książka Canca – tydzień z książką

Dziś będzie o książce niezwykłej, bo takiej, w której mogą być ilustracje ze zdjęciem Waszego dziecka. Gdzie nabyć taką fajną pozycję? Odpowiedź znajdziecie na stronie www.canca.pl W zakładce: nasze produkty jest: Osobista książka. Macie do wyboru kilka propozycji.

My wybraliśmy tytuł nam bardzo bliski, “Wielki, mały podróżnik”. Usiądźcie wygodnie i wyobraźcie sobie, że właśnie wyruszacie w rejs samolotem dookoła świata.

W drodze czeka Was kilka przystanków: Londyn, Delhi, Singapur, Paryż i co jeszcze tylko sobie wymarzycie. Na każdej stronie oprócz krótkiego tekstu o najważniejszych miejscach i zabytkach, znajdziecie mapę oraz piękne zdjęcia oczywiście wraz z Waszymi pociechami. 

A kiedy poczujecie zmęczenie, w każdej chwili możecie się przebudzić i wylądować … w Polsce. 
A teraz krótko o zaletach książki. Sztywna gruba oprawa sprawia, że praktycznie możecie zabrać ją wszędzie. Kredowy papier zapewni książce jest trwałość i elegancję. My jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, ale myślę, że dzieci młodsze (powyżej 3 roku życia) będą przeszczęśliwe mogąc zobaczyć siebie w swej książeczce. Może być też ona doskonałym prezentem. 

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
 • Ilona Bożejewicz-Gajtkowska

  Prawda?

 • Ilona Bożejewicz-Gajtkowska

  Cieszę się, że się spodobała.

 • Ilona Bożejewicz-Gajtkowska

  My też myśleliśmy o anatomii, ale jak dla 12 – latka była za prosta.
  Zresztą mamy fajny atlas z puzzlami.
  Dlatego nasz wybór padł na podróże.

 • Świetny pomysł z tą książką!

 • li_lia

  Świetna! Dołączam ją do mojej listy chciejstw.

 • Mamy mamy taka o anatomii

 • Ciekawy pomysł. Bardzo 🙂