Bez kategorii

Pomysły na Dzień Babci i Dziadka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Trzeba coś kupić, przygotować na ich dzień. Jednak prezenty zrobione przez wnuki cieszą najbardziej! Poszukam i zebrałam kilka pomysłów na ten wyjątkowy dzień, a nawet dwa. Macie czas by obejrzeć prace i porwać się w wir tworzenia.

zień babci

Może na przykład zrobić SERCE – PRZEPLATANKĘ. Mimo że wygląda trudno, wcale takie nie jest. Wystarczy spróbować.

Dwa kawałki kolorowego papieru, nożyczki i przekładamy paski. Raz oplatamy, raz wkładamy do środka. Typowa szachownica. Rozkłada się więc do środka można włożyć np cukierki czy kwiatek.
Jeśli lubicie bawić się nożyczkami wycinaniem polecam LAURKĘ PEŁNĄ KWIATÓW. By ją zrobić i by działała jak trzeba, to wymaga od nas cierpliwości i dokładności. Jednak efekt jest super.
Jak jesteśmy przy kwiatach to może coś w wersji bukietowe KWIAT KUSUDAMA . Trochę składania i sklejania, a kilka takich kwiatków i mamy piękny bukiet!
Było coś dla kobiet, teraz czas na męską część rodziny. A może Dziadek jest taki super wyjatkowy i należy mu się MEDAL? Nasz był wykonany dla Taty, ale również może być dla Mamy, Babci czy Dziadka. Polecam!
Mężczyźni pięknie wyglądają w koszulach. To może zrobicie prostą LAURKĘ KOSZULĘ
W takich okularach świat staje się piękniejszy! Słodkie buziaki do tego! A na zdjęciach tu Ola i Kuba czyli Kreatywnie w domu. A to ich OKULARY.
A może serduszko? Jak myślicie z czego zrobione? Jak je zrobić znajdziecie na blogu Kreatywnie w domu – SERCE
Nie tylko ja mam pomysły na ten wyjątkowy czas. Na blogu Kreatywnie w domu znajdziecie również fajne pomysły. Jednym z nich są KWIATKI DLA BABCI.
Nie mogło zabraknąć mojego ukochanego KROKOTAK!
Mają genialne pomysły, świetne i pomysłowe. Uwielbiam ich <3
Źródło: Krokotak

Źródlo: KROKOTAK

Źródło: KROKOTAK

A na Pinterest znajdzie ogrom inspiracji najróżniejszych!
Inspirujcie się, czerpcie pomysły i podrzucajcie swoje! 

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.