Bez kategorii

Zaklęta uliczka

Są tacy ludzie, takie odznaczenia, które dodają skrzydeł i pokazują innym dorosłym co podoba się dzieciakom i kto zasługuje na uznanie. Takim odznaczeniem są Kawalerowie Orderu Uśmiechu. Takim odznaczeniem została wyróżniona autorka książki “Zaklęta uliczka”. Gratuluję takiego wyróżnienia, a teraz kilka słów o tej książce.

“Zaklęta uliczka”to zbiór opowiadań autorki, gdzie czytelnik przenosi się w świat magii, czarów, ale również bezpieczeństwa dobra i tęczy kolorów.

Na 30 stronach zamknięte są krótkie opowiadania, które ukazują radość, dobroć, magię i przepiękne ilustracje. Każda z opowiastek rymem jest pisana i świetnie się je czyta. Są lekkie, humorystyczne i łatwo wpadają w ucho. I księżniczki się tu znalazły, i rycerze i mag i baba jaga. Bajkowe postaci w niezwykłych rolach bawią i uczą.
Książce nie mam zupełnie nic do zarzucenia! Lekkie historyjki, rozbudzające wyobraźnię, iście bajkowe ale jednak również o sprawach codziennych. Cudownie ilustracje – jestem nimi zachwycona! 
Co tu dużo pisać to trzeba zobaczyć i dotknąć.

A kupić możecie w Wydawnictwie Muza, które to wydało tę książkę.
Cena regularna: 26,90 zł
Oprawa twarda
Ilustracje wykonała Ela Śmietanka-Combik
Link do książki : Muza – Zaklęta uliczka
Czujecie tę magię? 

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.