Bez kategorii

Mały Książę – nowe wydanie ponadczasowej lektury

Mały Książę

“Mały Książę”. Kto pamięta  choćby samego tytułu? Książka która ma już 72 lata nadal cieszy się uznaniem czytelników. Co rusz powstają wznowienia, z nowymi ilustracjami, w nowej formie, z różnych wydawnictw.
“Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”

Teraz chciałam Wam pokazać książkę z nowymi ilustracjami wydaną w Wydawnictwie Znak. Jest pełne wydanie z zupełnie nowymi, przepięknymi dodatkami. Sama okładka już budzi wspomnienia, a pierwsze słowa przywołują dzieciństwo. Ilustracje tak bardzo realistyczne, a jednak mające coś z animacji nie pozwalają odłożyć książki na bok. Jakby wołała “weź mnie do ręki, czytaj! nie odkładaj, stań się przyjacielem Małego Księcia, podziwiaj i czuj”!

książka dla dzieci

Tak właśnie robimy. Co wieczór czytam Adasiowi “Małego Księcia”, podziwiamy wspólnie ilustracje, rozmawiamy o tekście. Część rzeczy jest dla niego nudna, bo się powtarza ( np dialog z biznesmenem) ale mimo wszytko sam woła by mu czytać.

Koniec książki sprawił że miałam mokre oczy. Przepiękna historia! 

Mimo takiego upływu lat ta lektura cały czas jest aktualna. Przez tyle lat niewiele się zmieniło. Zobaczcie jakie cudne wydanie! Zajmie honorowe miejsce na półce z książkami.

To nie wszystko! W Znaku znajdziecie również inne książki o małym przyjacielu. Są to “Mały Książę dla dzieci” , “Mały Książę. Tajemnica starego pilota“, “Mały Książę. Dziewczynka i pilot“.

Cena regularna tej książki wynosi 26,90 zł, kupicie ją w W. Znak o tutaj.
Książka jest w twardej oprawie, format broszurowy.
Opracowanie graficzne Karine Benoit

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • Straszna książka. Mam wrażenie, że to przez nią moje pomysły w młodym wieku na popełnienie samobójstwa. Świat jest nie taki jak trzeba? Poproś żmiję, ona Ci pomoże. Wykreśliłabym z listy lektur i spaliła na stosie.

  • Straszna książka. Mam wrażenie, że to przez nią moje pomysły w młodym wieku na popełnienie samobójstwa. Świat jest nie taki jak trzeba? Poproś żmiję, ona Ci pomoże. Wykreśliłabym z listy lektur i spaliła na stosie.