Kreatywne tworzenie przez dorosłych, Kreatywne zabawy, Kreatywne zabawy dla dzieci, Kreatywne zabawy dla przedszkolaków, Pobierz w PDF, Strefa dziecka, Strefa Rodzica

W świecie dinozaurów – kolorowanki w PDF – 12 sekretów

kolorowanki dinozaury

Dinozaury to ulubiony temat Adasiowy. Uwielbia książki o dinozaurach, encyklopedie. Ale samo czytanie to nie wszystko. Trzeba podziałać również łapkami! Bazgracie z nami po kolorowankach?

A mam dla Was kilka kolorowanek dinozaurów! Są to wersje “dziecięce” inspirowane Adasiowymi książkami. Część powstała już dawno temu, ale warto je sobie przypomnieć i odświeżyć. A to wszystko za sprawą projektu 12 sekretów!

Paulina temat na październik wymyśliła prehistoryczny więc dinozaury rządzą! Specjalnie na projekt powstały kolorowanki Ankylozaura. Był to wielki roślinożerca który żył podczas później kredy.
A te małe główki mogą posłużyć do sudoku lub memo!
Pobierając korzystając z linków poniżej, pobieracie każdy obrazek osobno. Do wykorzystania w warunkach domowych bez usuwania logo bloga. Możecie również je wykorzystać w pracach z innymi dziećmi, ale również logo musi zostać zachowane.
Wszystkie rysunki są rysowane ręcznie, osobiście na podstawie zasobów książkowych.

Nie pozostaje  mi nic innego jak życzyć Wam udanej zabawy!

POBIERZ
 1. Ankylozaur 
 2. Ankylozaur kolorowanka
 3. Tyranozaur
 4. Triceratops
 5. Dinozaur za krzakiem
 6. Brachiozaur
 7. Sudoku
 8. 2 dinozaury
kolorowanki dinozaury
Dajcie znać czy skorzystacie/skorzystaliście z naszych rysunków. A może macie jakieś pomysły na dalsze kolorowanki? Może własne życzenia? Piszcie śmiało!

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
 • AgaMamaDusi

  Jeśli chodzi o zwierzęta to u nas nieustannie rządza koty 😛

 • Na koncie mam również dziewczęce kolorowanki 😉 A może coś konkretnego?

 • AgaMamaDusi

  My raczej nie skorzystamy, bo Dusia fanką dinusiów nie jest ale muszę przyznać, że rysowanie idzie Ci naprawdę nieźle 🙂

 • Rysowanie też 😀 Spróbuj. Kiedyś narysowałam autobus przegubowiec nawet 😀

 • Czad, podziwiam cię, że masz motywację do rysowania, ja nawet za kolorowanie nie mogę się ostatnio zabrać, a to ponoć odstresowuje ^_^ Bardzo fajne kolorowanki!

 • Super rysunki. Dla dzieci jak znalazł 🙂

 • Zwykła Matka

  Idealne dla mojego siostrzeńca 🙂