Kreatywne tworzenie przez dorosłych, Kreatywne zabawy, Kreatywne zabawy dla dzieci, Kreatywne zabawy dla przedszkolaków, Pobierz w PDF

By pokazać że kochasz! – darmowy e-book walentynkowy

By pokazać że kochasz! - darmowy e-book walentynkowy

Rozpoczynamy walentynkowy tydzień! Mam dla Was pełen inspiracje darmowy e-book z pomysłami na drobiazgi dla ukochanych. 6 wspaniałych mam przygotowało wyjątkowe prezenty. By pokazać że kochasz!

Mamajanka, Kreatywnie w domu, Pomysłowe Smyki, Kreatywne wrota, Karolowa mama oraz ja.

Oto ekipa, która od kilku tygodni pracowała nad e-bookiem. Masa pracy za nami, a przed Wami wyjątkowa rzecz jaką jest ten zbiór.
Walentynki nie którzy obchodzą, inni nie. Jednak każda okazja jest dobra by pokazać że kogoś kochamy. Często zapominamy o takich drobiazgach jak czuły gest, miłe słowo, powiedzenie kocham cię czy danie tak po prostu czegoś od serca. Dlatego właśnie powstał ten e-book, by pokazać Wam proste sposoby na pokazanie miłości!
Przygotowałyśmy kilkanaście różnych pomysłów na upominki dla bliskich. Bierzcie i dzielcie się z innymi! To dla nas największa nagroda.
Dziewczyny, dziękuję Wam za wszystko!

POBIERZ E-BOOKA jeśli szukacie jeszcze innych, świetnych pomysłów zajrzyjcie po  E-BOOK z pomysłami na prezenty od dzieci!

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • Goska Knopik

    Jak zwykle kawał dobrej roboty 🙂 gratuluję 🙂

  • Ale super akcja! I jakie pomysły! 🙂 Gratulacje! I miłych walentynek!

  • Super inspiracje! Kochana ja też zawsze chętna do takiej współpracy 🙂

  • AgaMamaDusi

    Super ekipa – wiele wspaniałych inspiracji 🙂

  • Dzięki za udział! <3

  • piękny zbiór Wam (nam!) wyszedł 🙂 dziękuję za zaproszenie do wspólnego działania i wszystkie inspiracje <3