Książki, Książki dla dzieci

Czas czarodziej – książka o przemijaniu

Czas czarodziej

 Co się dzieje z różnymi rzeczami z upływem czasu? Jak się zmieniają? Czy my również? Książka “Czas czarodziej” rozwieje wątpliwości. Wydawnictwo Babaryba wypuściło na rynek kolejną świetną pozycję. “Czas czarodziej”, książka o przemijaniu, zmianach jakie nas czekają. Kilkanaście przykładów o otaczającym Nas świecie w innym wydaniu. Z minimalną ilością tekstu, z ogromną ilością ilustracji odmierzający czas uświadamia Nam nieuniknione. A czy złe?

Nie!
Pokazuje jak działa jego magiczna siła. Co się dzieje z owocami gdy ich nie zjemy. Pokazuje że kartki w książkach żółkną a z ubrań wyrastamy. Wszystko się zmienia. Doświadczamy nowych rzeczy, obserwujemy świat i widzimy te magiczne chwile. Tylko od Nas zależy czy uznamy je za warte uwagi, pełne ciekawości.

Jedno jest pewne. Są takie rzeczy, które się nie zmieniają. To zdanie które widnieje na ostatniej stronie książki. Ono uświadamia co mamy cennego.

Czas czarodziej
Czas czarodziej

Czas czarodziej

Świetna książka z ilustracjami w starym stylu. Z mądrą treścią, która rozbudza Naszą wyobraźnię i zmusza niejako do przemyśleń.Jeśli szukacie książki, która porusza temat czasu i zmian, która pobudza myślenie to jest właśnie to. Twarda oprawa, kwadratowy format i dość grube kartki nie dadzą się łatwo Czarodziejowi. A kupicie ją w Wydawnictwie Babaryba – Czas czarodziej w cenie regularnej 29,90 zł.

Autorki:  Madalena Matoso i Isabel Minhos Martins.

 

 

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.