Bez kategorii

Ambasador TchiboCard – dołącz i zyskaj

Ambasador TchiboCard

Znacie stronę Tchibo? A dokładniej TchiboCard? Dzięki Rekomenduj.to poznałam ich i chciałam Was również zachęcić do przyjrzenia się stronie. Co na Was czeka?

Strona Rekomenduj.to jest to portal. gdzie po procesie rejestracji macie możliwość wypełniania ankiet i udziału w akcjach. Przyznam szczerze, że z dystansem podchodzę do takich akcji. Przeważanie kończyło się na wypełnieniu ankiety.
Tym razem było inaczej. Po wypełnieniu ankiety po kilku dniach przyjechał kurier z wielka paczką! Zapomniałam o wypełnionej ankiecie. a tu niespodzianka. W moje ręce trafiła paczka Ambasadora od TchiboCard. A co znalazło się  środku?
  1. Koc piknikowy
  2. Tortownica z przykryciem
  3. Radio łazienkowe
  4. Karafka
Byłam pozytywnie zaskoczona! Radio umila nam czas codziennie, ale nie w łazience tylko w kuchni ( ma opcję programowania poszczególnych fal, czego nie ma moje zwykłe radio), w tortownicy mogę zrobić pyszne ciacho i przewieźć je gdzie chcę, a koc weźmiemy na trawkę na wiosnę. Na razie używamy go w domu podczas gier.
Ambasador TchiboCard
Ambasador TchiboCard
Ambasador TchiboCard
Ambasador TchiboCard

 

Ambasador TchiboCard

A dlaczego warto zainetersować się TchiboCard?

Przystępując do klubu zbieracie ziarna, które można później wymienić na nagrody. Wysyłkę powyżej 150 zł macie również za darmo. A do sklepu stacjonarnego Tchibo wysyłka zawsze jest za darmo.  Ale to nie wszystko. Dla zarejestrowanych klinetów czekają równiez wysokie rabaty, a dla tych co zapiszą sie do newslettera dodatkowe promocje, większy asortyment i informacje o nowościach.
Warto wiedzieć prędzej o takich rzeczach, bo kto lubi przepłacać? A dla wszystkich mam rabat! To taki prezent od portalu Rekomenduj.to.

Kod 25% rabatu: RekomendujTC

Korzystacie z takich akcji? Znacie Rekomenduj.to? Pochwalcie się swoim doświadczeniem, bo ja jestem w tym temacie świeżynką.

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.
  • jakoś mi nie po drodze do tchibo, mają taką rozpiętość asortymentu, że niby powinnam zawsze coś dla siebie znaleźć, ale nie znajduję

  • Ooo nie znałam tej strony na pewno sprawdzę jak działa! Dzięki za polecenie 🙂

  • Gosia

    Super, ja niestety sie zagapiłam i nie odebrałam swojego pakietu w sklepie.