Bez kategorii

Dzika logika! – kieszonkowiec logiczny dla każdego

Zagadki logiczne rozwijają inteligencję logiczno-matematyczną, spostrzegawczość, wyobraźnię  i zapewniają dawkę wiedzy. Lubimy takie zagadki, gdyż zmuszają nas do myślenia, ale również  dają solidną porcję zabawy! “Kieszonkowiec logiczny. Dzika logika” to zestaw zagadek dla dzieci i dorosłych!

Kieszonkowiec logiczny to już ostatni zestaw kart. Poprzednie -> Angielski kieszonkowiec oraz Kieszonkowiec matematyczny opisywałam prędzej.

Ten zestaw się różni. To nie są zwykłe karty do gry. Te karty to zagadki logiczne. Na każdej karcie zawarte są 1-2 zagadki, po drugiej stronie zaś czeka na nas rozwiązanie zagadki.
Zagadki mają od 1 do 3 gwiazdek. Określają one poziom trudności zagadki. Wspólnie z Adasiem zabraliśmy się za rozwiązywanie. Powiem Wam, że mieliśmy niezły ubaw!
Zagadki przeznaczone są dla dzieci w wieku 12+, więc większość dla mojego dziecka była za trudna, ale mimo wszystko próbowaliśmy swoich sił. Część zagadek udało nam się rozwiązać, inne były trudne, a nawet czasem wynik wyszedł nam zupełnie inny! Co nie zmienia faktu, że te zagadki są przemyślane, ciekawe i różnorodne. Zmuszają nas do myślenia, kombinowania, użycia wyobraźni i dają niezłą frajdę!
Z resztą zobaczcie sami jakie zagadki czekają na Was.
kieszonkowiec logiczny dla każdego

 

kieszonkowiec logiczny dla każdego

 

kieszonkowiec logiczny dla każdego

 

kieszonkowiec logiczny dla każdego

 

kieszonkowiec logiczny dla każdego

 

kieszonkowiec logiczny dla każdego

 

W pudełku czekają 54 różne zagadki, by rozruszać szare komórki! Poręczny format, więc zmieszczą się w plecaku czy damskiej torebce. Cena jest taka sama jak przy poprzednich Kieszonkowcach i wynosi 15,99 zł.  Kupić możecie je na stronie Kapitana Nauki – Logiczny kieszonkowiec.

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.