Pobierz w PDF

Najciekawsze miejsca na rodzinny wypad w Polsce-e-book

Najciekawsze miejsca na rodzinny wypad w Polsce-e-book

Połowa wakacji za nami, ale sierpień można wykorzystać na niesamowite zabawy, wyjazdy w wyjątkowe miejsca specjalnie dla rodzin z dziećmi. Specjalnie dla nas, rodzin powstał wyjątkowy poradnik nie tylko wakacyjny! Najciekawsze miejsca na rodzinny wypad w Polsce. Ponad 200 stron rozrywki, artykułów, wywiadów i wiele więcej!

Przez ostatnie tygodnie powstawał ten wyjątkowy poradnik. My również mamy w ty swój udział. Jednak to nie jest tak ważne, jak pozostała treść, która trzeba koniecznie pobrać, przeczytać i zastosować w praktyce.

Dlaczego to jest wyjątkowy przewodnik?

To zbiór miejsc, które warto odwiedzić z dzieckiem z całej Polski. Z  południa na północ i zachodu na wschód. To dinoparki, parki rozrywki, muzea i wiele więcej. Poza tym ciekawe artykuły z blogowego świata! Bakusiowo oraz Oczekując udzieliły wywiadów, jak to jest być blogującą rodziną, co zyskały, czy coś straciły i jak to wygląda w praktyce.
Jeśli o blogach mowa, znajdziecie tu sporo ciekawych rodzicielskich blogów! Fajna lista się zrobiła, a przyznam, że i ja mimo tych 5 lat znalazłam nowe ciekawe miejsca w sieci. Nas znajdziecie na stronie 65.

Co chciałabym zobaczyć?

Z racji odległości większości miejsc, mamy ograniczony wybór, ale  Park w Malborku oraz Ujazdowie bardzo chciałabym zobaczyć, dotknąć i spędzić tam niezwykłe chwile. Wielkie robale, dinozaury to coś, co Adaś bardzo lubi.Żałuję, że mamy tak daleko do południa kraju, bo tam czeka cała masa atrakcji. Rozbudowana baza miejsc zaspokoi gusta każdego młodego i starszego. Koniecznie sprawdźcie co się tu kryje!

Jak pobrać przewodnik po najciekawszych miejscach na rodzinny wypad?

By pobrać przewodnik należy wejść na stronę corobić-Atrakcje dla dzieci i podać adres mail. Tylko tyle! Po chwili już na koncie pocztowym macie gotowy plik do pobrania. Podając mail, wyrażacie zgodę na newsletter. Jeśli obawiacie się ciągłego spamu, możecie być spokojni. Otrzymywać będziecie informacje o atrakcjach dla dzieci. Będziecie na bieżąco z wydarzeniami i miejscami wartymi odwiedzenia.Sponsorami przewodnika po najlepszych miejscach na rodzinne wypady  jest serwis corobić-Atrakcje dla dzieci oraz Masz wolne. W środku również konkurs z nagrodami!

Jakie miejsca Wy polecacie na odwiedzenie całą rodziną? Napiszcie mi swoje wymarzone miejsce do odwiedzenia!

 

About Ilona Popławska

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.