Jeśli tu trafiłaś, szukasz informacji kim jestem. O czym jest ten blog, a może zastawiasz się czy warto tu zostać na dłużej. Pozwól, że pokażę Ci czym jest on dla mnie, a także o czym na nim piszę.

ilona popławska o mnieO mnie. Kim  jestem?

 
Jestem przede wszystkim żoną i mamą. Spełnioną, a może cały czas spełniającą się? Ukończyłam Technikum Żywienia i Studium Hotelarskie, ale całe życie poświęcam rodzinie i rozwijaniu pasji. Mieszkam na wsi, w miejscu gdzie mam wszystko i świetnie się tu czuję. Aha. Nazywam się Ilona, cudny rocznik 85 i kocham blogowe projekty i dzieci.
 

Czym jest mój blog?

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jestem w miejscu które uwielbiasz, robisz to na co masz ochotę, co sprawia ci ogromną frajdę i radość. Nikt cię do niczego nie zmusza, jesteś swoim panem i władcą. Praca którą wykonujesz jest tą wymarzoną, jest gorącą pasją, a czasem nawet miłością.
Teraz otwórz oczy. Dla mnie blog to właśnie to co przed chwilą sobie wyobrażałeś. Dokładnie to samo. Ta sama miłość, pasja, radość i szczęście niczym niezmącone.

A o czym jest?

Jest magicznym miejscem. To wyjątkowy świat moich myśli i pasji. To cała kwintesencja dzieciństwa, zabaw, rozwoju własnego i dzieci. Miłości do nich i szaleńczej pasji jaką jest edukacja, kreatywne zabawy, coś z niczego, zapach  i muzyka płynąca z książek.
Kreatywnym Okiem to po prostu wszystko to co mi w duszy gra. To wartościowe miejsce dla rodziców, nauczycieli i wszystkich pasjonatów zabaw z dziećmi, miłośników książek i wszelakich projektów edukacyjnych.
Chcesz do Nas napisać? Śmiało!          kotakt@kreatywnymokiem.pl