ilona popławska kreatywnym okiem

O mnie

Kreatywnym okiem to miejsce dla zaangażowanych rodziców, którzy szukają pomysłów na twórcze zabawy z dzieckiem.

kreatywnym okiem

Moją misją jest zarażanie rodziców pasją do zabawy i wspólnego rozwijania wyobraźni i kreatywności całej rodziny.

Blog Kreatywnym okiem to miejsce pełne pomysłów na proste i kreatywne zabawy dla dzieci. Podpowiem Ci, jak aktywnie i twórczo spędzać czas z dzieckiem. Wspólnie rozwiniemy wyobraźnię, pogramy w gry planszowe, a nawet zrobimy je sami!

Poznasz ciekawe książki dla dzieci i młodzieży. To od wspólnego czytania zaczyna się edukacyjna przygoda wczesnoszkolna. Dlatego otrzymasz ode mnie za darmo karty pracy i inne materiały do wydruku, a także pomysły na pomoce edukacyjne czy inspiracje do różnych działań z dziećmi.

Zajrzyj również do Strefy Rodzica, gdzie czekają na Ciebie książki o rozwoju dzieci, kreatywne pomysły DIY do domu oraz porady, jak stworzyć różne pomoce do nauki i zabawy.

Najlepiej uczyć przez zabawę, prawda? Pamiętaj, że ogranicza nas tylko wyobraźnia! Dajmy się jej wspólnie porwać i stwórzmy aktywną społeczność. W końcu chcemy, by nasze dzieci były radosne, pełne energii i rozwijały kreatywne myślenie. Zróbmy to razem

Kim jestem?

Ilona Popławska

Nazywam się Ilona Popławska, rocznik ‘85. Kocham blogowe projekty i dzieci.

Od 2012 roku prowadzę blog Kreatywnym okiem. Z wykształcenia jestem technikiem żywienia, jednak to rodzina i rozwój dzieci są dla mnie najważniejsze. Mieszkam na wsi, w miejscu, gdzie mam wszystko, i świetnie się tu czuję.

Moim motorem napędowym są dzieci. To właśnie z miłości do nich zaczęłam pisać blog. Kreatywne zabawy, DIY, edukacja to obszary, w których cały czas się rozwijam. A nowymi pomysłami dzielę się z czytelnikami bloga.

Przez ponad 2 lata prowadziłam zajęcia w Szkole Podstawowej w Nowogrodzie (projekt “Dziecko na warsztat” – to mnóstwo inspiracji także dla Was!), należę do grupy nieformalnej Aktywni Kreatywni, a także prowadzę autorski projekt “Mały Przyrodnik, dla rodzin”, dla rodzin –  o przyrodzie.

Na Instagramie ukazuję blogowanie od kulis, coś czego nie znajdziesz na fan page. Sprawdź sama jak to wygląda od kuchni. Porcja świeżych zdjęć i informacji o nowościach, które dopiero ukażą się na blogu.

Czym jest mój blog?

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w miejscu, które uwielbiasz. Robisz to, na co masz ochotę, co sprawia Ci ogromną frajdę i radość. Nikt Cię do niczego nie zmusza, jesteś panem i władcą samego siebie. Praca, którą wykonujesz, jest tą wymarzoną, jest gorącą pasją, a może nawet miłością.

Teraz otwórz oczy. Dla mnie blog jest właśnie tym, co przed chwilą sobie wyobraziłaś. To miłość, pasja, radość i szczęście niczym niezmącone.

Kreatywnym okiem zbiera wszystko, co mi w duszy gra. To wartościowe miejsce dla rodziców, nauczycieli i pasjonatów zabaw z dziećmi, miłośników książek i wszelakich projektów edukacyjnych.

To wyjątkowy świat moich myśli i pasji. To cała kwintesencja dzieciństwa, radości, rozwoju własnego i dzieci. Miłości do nich i szaleńczej pasji, jaką jest edukacja, kreatywne zabawy, tworzenie czegoś z niczego. To zapach i muzyka płynące z książek.

Chcesz do mnie napisać? Będzie mi bardzo miło, bo to miejsce tworzę dla Ciebie!

[email protected]

ilona popławska o mnie kreatywnym okiem