Świat dysku Terrego Pratchetta
Kreatywne zabawy,  Książki,  Książki dla młodzieży,  Książki dla rodziców,  Rodzic tworzy,  Strefa Rodzica

Świat dysku Terrego Pratchetta – antystresowa kolorowanka

Kolorowanki antystresowe dla dorosłych stały się bardzo popularne. Bardzo rozbudowane elementy, mnóstwo szczegółów, skupienia i bardzo kolorowy efekt.  Teraz coś dla fanów Terrego Partchetta, czyli kolorowanka Świat dysku Terrego Pratchetta.

Jest to specyficzna kolorowanka antystresowa. Pełna smoków, magii, czaszek i czasem “wulgarnego” słownictwa. Wszystko jest utrzymane w jednym stylu, na podstawie “Świata dysku”. Jeśli lubicie te klimaty to antystresówka może Wam się spodobać.

Pod okładką A4 skrywa się 96 stron pełnych innego świata. Widać że są dopracowane w każdym calu, przemyślane. Nam pozostaje tylko zatracić się w tym może dziwnym, ale magicznym świecie.Odkąd zobaczyłam te kolorowanki byłam pewna że to raczej stresowe. Takie małe elementy, setki szczegółów. A okazuje się że to bardzo wycisza i skupia!

 Średnio kręcą mnie takie klimaty, ale jest również kilka stron, które przykuwają moją uwagę i z chęcią sięgam po nie.
Cena regularna tej antystresówki to 29,90 zł. Kupić ją można na stronie księgarni Wydawnictwa Prószyński w cenie regularnej 29,90 zł –>”Świat dysku -kolorowanka antystresowa
 
Zobacz również

Z wykształcenia Technik Żywienia, z zamiłowania blogerka kreatywnego rodzicielstwa. Kocha dzieci, ich twórcze myślenie i nieszablonowe rozwiązania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z małej polskiej wsi.