współpraca z kreatywnym okiem

Współpraca

 

Kreatywnym Okiem to kreatywny blog skierowany do rodzin, które szukają pomysłów na zabawę z dziećmi, twórczą edukację oraz wartościowych książek i gier.

Nazywam się Ilona Popławska i jestem autorką tego bloga.

Mam 33 lata, męża, syna, króliki Teddy i kuca Dyzia oraz całą zgraję innych zwierząt. Mieszkam w małej wsi w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie poza blogowaniem prowadzę z mężem gospodarstwo rolne.  Z wykształcenia jestem Technikiem Żywienia, ale to tematy około-dziecięce są moją największą pasją, co widać na blogu. Jestem zakochana w dziecięcej radości i ciekawości świata postrzeganego przez dzieci. Swoją miłość i pasję przelewam poprzez kreatywno-edukacyjne zabawy dla dzieci, a do czerwca 2017 prowadziłam również warsztaty w Szkole Podstawowej.

Kontakt: [email protected]

O czym jest blog?

Blog to zbiór wartościowych zabaw kreatywnych i edukacyjnych dla dzieci w wieku 2-12 lat. Opiera się on na 4 głównych filarach: kreatywne zabawy, edukacja, gry i książki. To na nich skupiam największa uwagę, by to miejsce było pełne inspiracji, rozbudzało wyobraźnię i zachęcało do wspólnych zabaw, projektów i warsztatów. Moją misją jest pokazanie, że nauka może być ciekawa i łączyła rodziny.

Dlaczego warto wybrać Kreatywnym Okiem?

Blog prowadzę od czerwca 2012 roku, dbając o ty, by treści były dopasowane do tematyki i idei tego miejsca. Stawiam na szczerą, przemyślaną decyzję. W każdy wpis wkładam ogromne serce, by blog był wartościowy dla rodziców, opiekunów i tych, którym edukacja i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem sprawia ogromna radość.

Wpisy tworzę rzetelnie; są przemyślane i sprawdzone pod względem ortograficznym i merytorycznym.

Z miłości do dzieci prowadzę  Mały Przyrodnik a przez 4 lata również Dziecko na warsztat. Ich celem jest twórcze, edukacyjne i rodzinne zainteresowanie otaczającym światem. Zajmuję się również organizacją warsztatów w szkole podstawowej w ramach tych projektów.

Skupiam się na pomysłach kreatywnych, ciekawych książkach, grach rodzinnych oraz wplatam coraz więcej pomocy edukacji wczesnoszkolnej i szkolnej.

Jeśli Twój projekt wpisuje się w tematykę mojego bloga, zapraszam! Razem możemy stworzyć coś, czym moi czytelnicy będą się dzielić dalej.

Każdą propozycję dokładnie analizuję pod względem użyteczności jej dla mojej rodziny oraz dla moich czytelników. Rozwijajmy wspólnie wyobraźnię całej rodziny i bawmy się przy tym dobrze!

Kto jest odbiorcą bloga?

Moi czytelnicy to mieszkańcy Polski (około 95%) i mówiących w ojczystym języku. Jak przystało na zabieganych ludzi blisko 50 % odwiedzających czyta posty z telefonów. Z komputerów odwiedza nas niewiele więcej osób.

Ponad 90% to kobiety w wieku 25-35 lat, mieszkające głównie w miastach.

Jakie są formy współpracy?

  • wpis sponsorowany – tematyka pasująca do idei bloga
  • wpis gościnny – tekst od osób prywatnych
  • testy zabawek
  • konkursy
  • udział w projektach
  • inne formy
  • patronat medialny
  • nieszablonowe, kreatywne i indywidualne pomysły

Formą rozliczenia jest umowa o dzieło.

To kilka firm z którymi współpracowałam.

canon
trefl