Edukacja,  Edukacja przedszkolna,  Gry mobilne

Lulek.tv – serwis z grami dla dzieci

W sieci jest masa stron z grami dla dzieci. Nie wszystkie z nich są jednak odpowiednie dla dzieci. Lulek.tv – jest to specjalnie przygotowany i dopracowany w każdym szczególe serwis z grami dla dzieci. Jeśli chcecie poznać Nasza opinie zapraszam!!

A oto co piszą o niej sami autorzy:

Witajcie!
Bardzo serdecznie witamy Was na naszych stronach. Zapewne znaleźliście się tutaj i czytacie ten list, ponieważ szukacie odpowiedniego miejsca dla swojego dziecka. Krainy bezpiecznej, bajkowej i wartościowej.
Naszym zamierzeniem było właśnie takie baśniowe miejsce stworzyć. Nad walorami edukacyjnymi gier z Lulkiem i Rózią pracowali cenieni specjaliści i nasi mali użytkownicy na pewno wiele się w Lulandii nauczą, jednak przede wszystkim czeka Was tu beztroska, rodzinna zabawa.
Mamy nadzieję, że pozwolicie nam tworzyć dalej i tak jak dotychczas znajdziemy u Was wsparcie, bo bez niego Lulandia przepadnie. Smok Teoś nie znajdzie smoczycy, a babcia z dziadkiem Lulka nie dostaną ładnego domku z zagrodą.
Jesteście, podobnie jak my, rodzicami, dlatego chcemy Wam tylko napisać: bardzo się staraliśmy, by w świecie, w którym nasze dzieci atakowane są przeróżnymi informacjami, modami i nie zawsze pozytywnymi wartościami, Lulandia była wyspą wyjątkowo pozytywną. Włożyliśmy w jej budowę dużo sprawiającej nam radość pracy. Obiecujemy Wam, że każdy lulik zamienimy w dziecięcych śmiech i wartościową zabawę. Przy okazji pozdrawiamy serdecznie wszystkie babcie, dziadków, ciocie, wujków i nauczycieli, od których dostajemy regularnie wyrazy sympatii.
Z wyrazami szacunku,

Rodzice do Zadań Specjalnych

Wchodząc na Lulek.tv widzimy bajkowa krainę, o właśnie taką.

lulek tv

 

 

Strona główna jest przejrzysta, bez jakiś udziwnień. Od razu widać najważniejsze części serwisu. Znajdziemy tu gry ( płatne oraz darmowe), karaoke, sklepik, konkursy oraz zakładkę jak można zasilić sakiewkę lulikami.

 

Bezpłatna część Lulandii.

Jak widać menu zabaw darmowych jest bardzo rozbudowane. Z pewnością dla każdego dziecka znajdzie się odpowiednia do wieku zabawa.

lulek tv

 

U góry strony są reklamy. Pokazują się one tylko gościom. Jednak nie przeszkadzają one w czasie gier.

A jakie możemy znaleźć tu gry?
„sam pisze”, „zabawa w chowanego” gry na inteligencje, muzyczne oraz wiele innych.

Część płatna gier nazywa się Lulandia Premium.

 

Gdy się rejestrujemy na serwisie otrzymujemy 1 lulika. Lulik jest to waluta panująca w Lulandii. Można je kupić za pomocą przelewu lub poprzez SMS.
Jeden lulik ( który otrzymujemy tuz po rejestracji) starcza Nam na jeden dzień gier i zabaw w Lulandii. Bardzo fajny pomysł. Gdyż nie trzeba od razu kupować by sprawdzić czy na pewno chcemy mieć dostęp do płatnej części.
W tej części znajdziemy jeszcze więcej fajnych i ciekawych gier. Nie mamy również tam reklam.  ( Abonamenty pokrywają opłaty za prowadzenie serwisu oraz pozwala na rozwój gier).
Gdy się zarejestrujemy zyskujemy również dostęp do innych części serwisu, nie dostępnych dla gości. Są to min gadżety do pobrania ( kolorowanki, pliki mp3 itp.).Możemy również nagrać piosenkę i przesłać ja do Lulnadii, gdzie jest stworzona Play lista. Nazywa sie to Karaoke.
Można glosować na wykonania piosenek oraz pisać komentarze.

lulek tv

 

Ciekawa propozycja dla dzieci i rodziców 🙂

Sklepik jest kolejna częścią Lulandii.
A tam można kopic piosenki w formacie mp3 oraz gry PC.

Dla wszystkich użytkowników Lulandii są  małe „gadżety”.

-Budzik Bimbam – animowany zegarek pokazujący Nam godzinę, można również ustawić czas na grę (15, 30, 45 lub 60 min), poza tym uczy on czasu a także dyscypliny.

– Możemy również grę powiększyć na cały ekran przeglądarki. My często korzystamy z tej opcji 🙂

Konkursy i abonamenty

 

Co jakiś czas organizowane są konkursy dla dzieci, więc warto tam zaglądać. Gdy już Wam się Lulandia bardzo spodoba to zachęcam do kupienia abonamentu za 26 lu 50 lulików. Otrzymacie wtedy gratis książkę – niespodziankę!!
Oto mój mały gracz 🙂

 

Podsumowując całość….

Zalety:

  • darmowa część z grami i zabawami – super sprawa bo nie każdy chce płacić za gry
  • żadna z gier nie ma nic związanego z przemocą!
  • Odpowiednie dla dzieci w każdym wieku
  • bajkowa, cudowna grafika
  • budzik bimbam i jego ustawianie czasu gry – bomba!
  • Darmowy lulik po rejestracji
  • nieprzeszkadzające reklamy – brak wyskakując, zalewanych ekran
  • serwis z myślą o małych dzieciach stworzony przez rodziców
  • gry wspomagające rozwój dziecka i wyobraźnię

Wady

Ja takowych się nie dopatrzyłam!

Gorąco polecam!!

Lulandia to bajkowa kraina z myślą o najmłodszych! Dziękuje za możliwość testowania możliwości gier i zabaw na Lulandii!

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.