Darmowy E-BOOK z pomysłami na prezenty od dzieci
E-book,  Kreatywne zabawy,  Kreatywne zabawy dla dzieci,  Kreatywne zabawy dla przedszkolaków,  Książki,  Pobierz w PDF,  Rodzic tworzy,  Strefa Rodzica

Darmowy E-BOOK z pomysłami na prezenty od dzieci!

Dzień Babci i Dziadka zbliżają się wielkimi krokami. Najwyższa pora by pomyśleć nad prezentami dla najbliższych. A co można zrobić z dziećmi? Mnóstwo rzeczy! Przedstawiam Wam e-book z ponad 100 pomysłów! Darmowy E-BOOK z pomysłami na prezenty od dzieci.

Ponad miesiąc trwały prace nad powyższym e-bookiem. W sumie zebrałyśmy 121 pomysłów  różnym stopniu trudności. A tworzyło go 13 wspaniałych i wyjątkowych blogerek! Każdy pomysł jest opatrzony logo oraz stopniem trudności. Po kliknięciu w logo, przeniesiecie się na dany blog, a na samym końcu znajduje się lista autorek wraz z adresami blogów oraz ich stronami na Facebooku.

Chciałam w tym miejscu podziękować dziewczynom za zaangażowanie!
Ania z bloga Pomysłowe Smyki, Eweliny i Kreatywnie w domu, Mamarak, Natalia z Schwytanych Chwil, Ewa z bloga Mój kreatywny świat, Gosia z Dwa dodać dwa równa się pięć, Ania z Więc bawmy się!, Paulina i Igraszki z Tosią, Iza i Wczesna edukacji Zosi, Asia jako Zakręcony Belfer, Magda i Kusiątka, Kasia z Małych radości.
A co znajdziecie w środku?
Pomysły na koszulki, całą masę laurek, serduszek, kwiatów i innych cudownych rzeczy!
 

A teraz najważniejsza część! Śmiało bierzcie i pobierajcie! Piszcie, czy się Wam podoba, czy więcej tego typu rzeczy chcecie. Tworzyć coś czy nie.
POBIERZ:

Miłego tworzenia i liczę na Waszą opinię.W e-booku walentynkowym czeka na Was kolejne 40 pomysłów.

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.