By pokazać że kochasz! - darmowy e-book walentynkowy
E-book,  Kreatywne zabawy,  Kreatywne zabawy dla dzieci,  Kreatywne zabawy dla przedszkolaków,  Książki,  Pobierz w PDF,  Rodzic tworzy,  Strefa Rodzica

By pokazać że kochasz! – darmowy e-book walentynkowy

Rozpoczynamy walentynkowy tydzień! Mam dla Was pełen inspiracje darmowy e-book z pomysłami na drobiazgi dla ukochanych. 6 wspaniałych mam przygotowało wyjątkowe prezenty. By pokazać że kochasz!

Mamajanka, Kreatywnie w domu, Pomysłowe Smyki, Kreatywne wrota, Karolowa mama oraz ja.

Oto ekipa, która od kilku tygodni pracowała nad e-bookiem. Masa pracy za nami, a przed Wami wyjątkowa rzecz jaką jest ten zbiór.
Walentynki nie którzy obchodzą, inni nie. Jednak każda okazja jest dobra by pokazać że kogoś kochamy. Często zapominamy o takich drobiazgach jak czuły gest, miłe słowo, powiedzenie kocham cię czy danie tak po prostu czegoś od serca. Dlatego właśnie powstał ten e-book, by pokazać Wam proste sposoby na pokazanie miłości!
Przygotowałyśmy kilkanaście różnych pomysłów na upominki dla bliskich. Bierzcie i dzielcie się z innymi! To dla nas największa nagroda.
Dziewczyny, dziękuję Wam za wszystko!

POBIERZ E-BOOK 

jeśli szukacie jeszcze innych, świetnych pomysłów zajrzyjcie po  E-BOOK z pomysłami na prezenty od dzieci!

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.