mały książę złote myśli
Książki,  Książki dla dzieci,  Książki dla młodzieży,  Książki dla rodziców,  Strefa Rodzica

Mały Książę – Złote Myśli

Mały Książę Złote Myśli. Każdy ma swoje ulubione cytaty, powiedzenia i złote myśli. Właśnie na rynku książkowym ukazała się książeczka, pełna złotych myśli z przepięknej książki “Mały Książę”. Niewielki format, cudne ilustracje to właśnie to co tam znajdziecie.

Ilustracje, które uwielbiam. Są przepiękne, z oryginalnej wersji książki cudnie się razem komponuje. Ale nie tylko na to chciałam zwrócić uwagę. Każdy z tej książki ma jakiś cytat, który zapada w pamięć. Tu jest ich cala masa! Są te najbardziej popularne, te które wywierają wpływ na nasze myślenie i zapadają w pamięć.
Mały Książę to dziecko. Jego spostrzeżenia są nad wyraz celne, gdyż dzieci nie mają wyrobionej sztucznej zasłony, jaką maja często dorośli. Są bezpośredni, prości w słowach i szczerzy. Właśnie taki jest ten zbiorek. Pełen mądrych spostrzeżeń i trafnych opinii.
Czy coś więcej trzeba pisać?
 


Dla fanów Małego Księcia to gratka, która będzie budzić pewien sentyment. Dla mnie taki właśnie jest.
Autor:
Antoine De Saint-Exupery
Przełożył Henryk Woźniakowski
Wydawnictwo Znak Emotikon – “Mały Książę
Cena 19,90 zł

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.