22.02 Dzień Niedźwiedzia Polarnego Mały Przyrodnik
Edukacja,  Edukacja wczesnoszkolna,  Gry i zabawy,  Gry i zabawy w domu,  Kreatywne zabawy,  Kreatywne zabawy dla dzieci,  Mały Przyrodnik,  Projekty

27.02 Dzień Niedźwiedzia Polarnego

22.02 Dzień Niedźwiedzia Polarnego Mały Przyrodnik. Miesiąc temu bawiliśmy się i poznawaliśmy w projekcie Mały Przyrodnik pingwiny. To kolejne zadanie specjalne dla chętnych. Kilkanaście osób bawiło się z nami, a teraz ile będzie?

Kto pierwszy raz widzi tego typu film, może nie wiedzieć o co chodzi. Więc kilka słów wyjaśnienia.

Mały Przyrodnik to projekt edukacyjny, którego celem jest zabawa przyrodą, poznawanie jej tajników razem z dziećmi. To rozbudzanie w sobie ciekawości dziecka, a dziecku otwieramy świat przyrody. Wspólna zabawa, edukacja i czas – to co łączy w sobie ten projekt.
Tematy specjalne to są różne święta wybrane przeze mnie, które każdy może realizować na swój sposób, a następnie podzielić się relacją z nich na swoim blogu/Facebooku. Staram się by te tematy pasowały do pory roku, były ciekawe, a zadania do nich mają ułatwić pracę na tematem. W styczniu dodatkiem była krzyżówka. W tym miesiącu jest na razie sam film promujący temat.
Szczegółowy regulamin projektu znajduje się w osobnej zakładce – Mały przyrodnik – zasady.

Pod tym postem znajdą się wszystkie linki do relacji przyrodnicznych od uczestników projektu. Zapraszam również na grupę na Facebooku, gdzie coraz więcej się będzie dziać.A oto baner przeznaczony dla tego wydarzenia! Możecie go pobrać, klikając na niego.

22.02 Dzień Niedźwiedzia Polarnego Mały Przyrodnik

Dzień Dziedźwiedzia Polarnego

Inne wpisy przyrodnicze

  1. DZIKIE WIŚNIE – Ptasie obserwacji
  2. PRZYRODA JEST FAJNA – Wielki jak wieloryb
  3. BLONDYNKI KREATYWNIE – Czy to foka czy uchatka o to jest zagadka ?
  4. BLONDYNKI KREATYWNIE – Lena, miłośniczka ptaków
  5. PRZYRODA JEST FAJNA- Morskie opowieści
  6. PRZYRODA JEST FAJNA – Wielki jak wieloryb
  7. PRZYRODA JEST FAJNA – Morskie opowieści

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.