Gry i zabawy,  Gry mobilne,  Strefa Rodzica

Akademia Umysłu – Pamięć 2 recenzja

Na Spotkaniu Blogerek każda z dziewczyn otrzymała grę od Akademii Umysłu “Pamięć 2”. Gra dla dzieci jak i dla dorosłych.  Czy warto bliżej się z nią zapoznać? Czy rzeczywiście poprawi Naszą pamięć?  Jaka jest? O tym w dalszej części posta 😉

Tak oto wygląda pulpit gry. Można włączyć sobie tło. Ja jednak wolę bez, wtedy widać pulpit komputera i można np przeglądać internet.

 

Do wyboru mamy 16 gier. Jeśli zaczynamy możemy włączyć trening lub konkretny poziom. Na początku każdego ćwiczenia mamy jego opis, na czym zadanie będzie polegać. Jeśli włączymy głos, będziemy słyszeć pochwały. A pochwał udziela np Lew. Tu też mamy wybór. Możemy wybrać kogoś z dorosłej półki lub dziecięcej.


A teraz nie które ćwiczenia… np. Plaster miodu

Tu mam ubaw po pachy! Bo jak się nie śmiać z takiego bandyty hihi

Jak na razie idzie mi średnio 😉 Starość nie radość hi hi a tak na poważnie trzeba się wysilić, bo niby zadanie proste ale to tylko pozornie. Pamięć płata figla.

Gra jest uniwersalna. Mogą grać w nią już dzieci a także osoby dorosłe czy nawet starsze.

Do kupienia w Akademii Umysłu cena 29,90 zł

Jeśli chcecie poćwiczyć swoją pamięć polecam Wam! Kilkanaście minut dziennie i za jakiś czas zobaczycie różnicę. Jak muszę się zabrać za trening. Dam potem Wam znać czy widać efekty 😉

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.