mały przyrodnik
Mały Przyrodnik,  Projekty,  Rozwój dziecka,  Strefa Rodzica

Mały Przyrodnik – Poczuj przyrodę wszystkimi zmysłami

Poczuj przyrodę wszystkimi zmysłami – oto kolejny temat przewodni na miesiąc lipiec. Oczywiście jest nie obowiązkowy, ale zaczął się tak piękny miesiąc że wystarczy zamknąć oczy i chłonąć przyrodę wszystkimi zmysłami!

Zasady dla przypomnienia:

 

 1. Projekt “Mały Przyrodnik” ma za zadanie przybliżyć dzieciom przyrodę. Pokazać że jest pełna tajemnic, ciekawostek i niesamowitych rzeczy. Zagłębić temat, aż do podszewki ( żartuję ;))
 2. Udział może wziąć każdy! Wystarczy, że masz bloga, fotobloga, stronę na Facebooku, na Google + czy inną stronę, gdzie możesz zamieścić zdjęcia i opisy do nich.
 3. Czas trwania jest nieograniczony. Można przyłączyć się w każdym momencie trwania projektu.
 4. Posty będzie można umieszczać pod tym postem  w komentarzu lub przesyłać na maila.
 5. Na każdy miesiąc będzie osobny post, pod którym będzie można dodawać swoje linki.
 6. Na czas trwania projektu linkujecie w widocznym miejscu logo projektu z linkiem do tego posta.
 7. W każdym poście z projektu dajesz logo wraz z linkiem.
 8. Co najmniej 1 post każdego uczestnika będzie publikowany na moim Fan Page
 9. W razie pytań piszcie. Zapraszam do grupy Mały Przyrdnik na Facebooku.
 10. Co miesiąc będzie inne zadanie do wykonania, ale spokojnie, dla ochotników! Takie posty zadaniowe pojawią się wszystkie na fan page.
 11. Odwiedzamy innych, komentarze, pomysły dają nową moc i inne spojrzenie na świat!
 12. Publikujecie tyle postów/pomysłów ile uważacie. Nie ma limitów. Ilość zależy od Was i Waszych dzieci, to one są wyznacznikiem wiedzy przyrodniczej.Wasze loga będą umieszczone pod tym postem wraz z linkiem.
 13. NIE ZMUSZAMY! Nie zmuszamy dzieci do tego, by coś poznać, by wypełnić zadanie. To ma być frajda, dla nich, dla nas. Mają z tego mieć wiedzę przez zabawę
Jako że Inlinkz coś nie chce działać z Disqusem w poście linki będę dodawać ręcznie. I jeszcze jedno prześlijcie mi wraz w pierwszym lipcowym wpisem Wasze logo! Pod nim będą Wasze linki do postów.

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.