mały przyrodnik
Edukacja,  Edukacja przedszkolna,  Edukacja szkolna,  Edukacja wczesnoszkolna,  Mały Przyrodnik,  Projekty,  Rozwój dziecka

Mały Przyrodnik projekt edukacyjny-zbiór pomysłów

Mały Przyrodnik projekt edukacyjny, który wymaga od rodzica uwagi, zwracania uwagi na szczegóły otaczającego nas świata. Pokazywanie dziecku ciekawych okazów przyrodniczych. Co się działo latem u uczestników projektu? Porcja inspiracji z rodzinnej blogosfery czeka na Was!

Wszystkie szczegóły, zasady są dostępne w zakładce projekt przyrodniczy Mały Przyrodnik. Tam poznanie wszystko to, co będzie Wam potrzebne. A tuż poniżej chciałam Was zaprosić do przeczytania, obejrzenia, zainspirowania się pomysłami koleżanek, które również prowadzą blogi i dzielą się swoją wiedzą i pasją.

Poniżej każdy uczestnik projektu może dodać swój link przyrodniczy. Gorąco zapraszam do komentowania działań innych. Komentarze są bardzo motywujące i dają moc do kolejnych pomysłów i zabaw. A gwarantuję, że jakość i różnorodność poniższych edukacyjnych pomysłów jest ogromna!

W powyższej zakładce są szczegóły, a teraz wyjaśnię jak można dodać swój link.

  1. Klikasz niebieski guzik Inlinkz.
  2. Wpisujesz swój mail (nikt go nie otrzyma, ale jest wymagany do dodania linku).
  3. Wpisujesz adres postu, możesz wybrać również zdjęcie podczas jego dodawania..
  4. Wpisujesz tytuł posta.
  5. Zatwierdzasz.
  6. Odwiedzasz innych <3

Inlinkz jest otwarty do 20 grudnia 2017 roku włącznie. Cała jesień przyrodnicza w jednym miejscu! Mam nadzieję, że będzie aktywnie, kolorowe, wesoło i bardzo ciekawie i edukacyjnie.


Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.