Kreatywne zabawy,  Kreatywne zabawy dla dzieci,  Rodzic tworzy,  Strefa Rodzica

Pomysły na Dzień Babci i Dziadka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Trzeba coś kupić, przygotować na ich dzień. Jednak prezenty zrobione przez wnuki cieszą najbardziej! Poszukam i zebrałam kilka pomysłów na ten wyjątkowy dzień, a nawet dwa. Macie czas by obejrzeć prace i porwać się w wir tworzenia.

Może na przykład zrobić SERCE – PRZEPLATANKĘ. Mimo że wygląda trudno, wcale takie nie jest. Wystarczy spróbować.

 serce przeplatanka
Dwa kawałki kolorowego papieru, nożyczki i przekładamy paski. Raz oplatamy, raz wkładamy do środka. Typowa szachownica. Rozkłada się więc do środka można włożyć np cukierki czy kwiatek.
Jeśli lubicie bawić się nożyczkami wycinaniem polecam LAURKĘ PEŁNĄ KWIATÓW. By ją zrobić i by działała jak trzeba, to wymaga od nas cierpliwości i dokładności. Jednak efekt jest super.
laurka pełna kwiatów
Jak jesteśmy przy kwiatach to może coś w wersji bukietowe KWIAT KUSUDAMA . Trochę składania i sklejania, a kilka takich kwiatków i mamy piękny bukiet!
kwiatek kusudama
Było coś dla kobiet, teraz czas na męską część rodziny. A może Dziadek jest taki super wyjatkowy i należy mu się MEDAL? Nasz był wykonany dla Taty, ale również może być dla Mamy, Babci czy Dziadka. Polecam!

Mężczyźni pięknie wyglądają w koszulach. To może zrobicie prostą LAURKĘ KOSZULĘ?
W takich okularach świat staje się piękniejszy! Słodkie buziaki do tego! A na zdjęciach tu Ola i Kuba czyli Kreatywnie w domu. A to ich OKULARY.
A może serduszko? Jak myślicie z czego zrobione? Jak je zrobić znajdziecie na blogu Kreatywnie w domu – SERCE

Nie tylko ja mam pomysły na ten wyjątkowy czas. Na blogu Kreatywnie w domu znajdziecie również fajne pomysły. Jednym z nich są KWIATKI DLA BABCI.

Nie mogło zabraknąć mojego ukochanego KROKOTAK!
Mają genialne pomysły, świetne i pomysłowe. Uwielbiam ich <3
Źródło: Krokotak

 
Źródlo: KROKOTAK

 

 
Źródło: KROKOTAK

 

A na Pinterest znajdzie ogrom inspiracji najróżniejszych!
Inspirujcie się, czerpcie pomysły i podrzucajcie swoje!

EDIT:  POBIERZ DARMOWY E-BOOK Z POMYSŁAMI!

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.