Blogowanie

Share week 2018 czyli moi ulubieńcy blogowi

W Internecie jest całe mnóstwo blogów. Jedne są fajniejsze, inne mniej. Każdy ma swoje ulubione blogi, które wiele dla niego znaczą. Wybór tych 3 “naj” jest niezwykle trudny. Poznajcie moje typy.

Share Week Andrzeja Tucholskiego

Jest to jego autorski projekt, gdzie blogerzy i czytelnicy doceniając ulubione blogi, głosują na nie. Zasady są proste, ale aby głos był ważny, musi spełnić pewne wymagania.

Dana osoba musi wybrać 3 blogi, które chce docenić i je dodać w formularzu na blogu Andrzeja. Więcej o samym rankingu już na stronie autora. Pora na moje typy.

 

jestem interaktywna

 

Ola Gościniak i jej Jestem interaktywna

Ola to kobieta orkiestra. Zawsze pełna energii, pomysłów, niezwykle pomocna i niesamowita kobieta. W krótkim czasie zebrała stałe poszerzające się grono czytelników i aktywnych grupowiczek.

Jeśli myślisz o WordPressie, blogowaniu, SEO, optymalizacji i innych na pozór trudnych spraw blogowych wbijaj do Oli. To dzięki niej, przeszłam z Bloggera na WordPress i nie żałuję tej decyzji. Dzięki niej, nauczyłam się już sporo na temat WP, ale sporo przede mną. Nie boję się już tak jak kiedyś, bo zawsze można liczyć na jej pomoc.

scoail media tools

Agata Nesteruk i Social Media Tools

Agatę śledzę od jakiegoś czasu głównie na Facebooku, ale na bloga wracam, gdy chcę szybko przypomnieć sobie interesujące mnie aplikacje. Na blogu Agaty znajdziecie aplikacje mobilne i na komputery, które pomagają tworzyć grafiki na social mediów, na bloga ale również na bloga i wiele więcej.

Organizuje również darmowe wyzwania, w których można zaczerpnąć sporą dawkę wiedzy i inspiracji!

mamarak

Martyna i Mamarak

Odchodząc od tematów technicznych, chciałam Wam przypomnieć blog Martyny – Mamarak. Uwielbiam jej pomysły i grafiki. Jest to mama, która przelewa swoją pasję na blogu, ale również na dzieciach. Widać, że to co robi po prostu kocha! Uczy również innych jak rysować proste grafiki, jak rozwijać zdolności plastyczne, kreatywność i przede wszystkim jak dobrze bawić się z dzieckiem. Koniecznie musicie ją odwiedzić.

Martyna napisała również gościnne wpisy u mnie <3

Grafiki do pokoju dziecięcego

Szopka bożonarodzenia do wydruku

 

To dopiero namiastka tego, co śledzę w internecie. Jest cała masa ciekawych ludzi którzy piszą, fotografują, dzielą się wiedzą i są inspiracją dla innych. Jeśli macie ochotę, również możecie zagłosować na swoje ulubione blogi! Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz (literówki oznaczają nieważny głos). Pierwszy raz oddaję swoje głosy, w końcu pora podziękować innym blogerom i blogerkom, które miały wpływ na rozwój tego bloga.

Jeśli macie ochotę oraz jeśli uważacie, że mój blog zasługuje na wyróżnienie to również zapraszam na oddanie głosu. Jestem ogromnie ciekawa, kto znajdzie się w zestawieniu. Na pewno będzie inspirująco!

Zagłosuj na ulubione blogi

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.