22.04 Dzień Ziemi w Małym Przyrodniku - edukacja przyrodnicza
Edukacja,  Edukacja przedszkolna,  Edukacja szkolna,  Edukacja wczesnoszkolna,  Mały Przyrodnik,  Projekty

22.04 Dzień Ziemi w Małym Przyrodniku – edukacja przyrodnicza

22.04 Dzień Ziemi – to świetna okazja, by przyjrzeć się temu, co nas otacza, co możemy zrobić, by cieszyć się piękną Ziemią. Przyłączcie się do Naszej ekipy przyrodniczej i dzielcie się wiedzą i pomysłem na zabawę!

Mały Przyrodnik to projekt edukacyjny, którego celem jest zabawa przyrodą, poznawanie jej tajników razem z dziećmi. To rozbudzanie w sobie ciekawości dziecka, a dziecku otwieramy świat przyrody. Wspólna zabawa, edukacja i czas – to co łączy w sobie ten projekt.

Szczegóły projektu znajdzie w linku powyżej. A pod tym postem możecie zamieszczać linki do swoich pomysłów na edukację przyrodniczą. Zachęcam do odwiedzin innych, inspiracji i dzielenia się wiedzą. Zaproście do zabawy również innych!

Od 25 do 28 kwietnia odbędzie się głosowanie na najlepszy wpis na temat Dnia Ziemi, który będzie wyróżniony na stronie głównej tego bloga.Temat specjalny dzieli się na 4 części:

  • Ile na Ziemi jest lądów, a ile wody?
  • Posadźcie drzewo lub mniejszą roślinę.
  • Poszukajcie razem szczególnych i wyjątkowych okazów przyrodniczych.
  • Zróbcie plakat o tym, jak możemy dbać o Ziemię.
Zapraszam również na grupę Mały Przyrodnik na Facebooku!

Temat specjalny – 20.04 Dzień Ziemi

 

 

Pozostałe wpisy przyrodnicze

Zafiksowana na punkcie dziecięcej radości i rozwoju mama na pełen etat. Z książką pod pachą wymyśla, tworzy, pisze i czyta. Wolne chwile spędza na wyszukiwaniu inspiracji i rozmyśla co tu zmalować.